نیوز افیس – در روز ۲۹ دی ماه روز هوای پاک ۳۰۰ دانش آموز از مدارس منطقه ۱۱ حدفاصل میدان راه آهن تا پارک رازی را با دوچرخه رکاب می زنند. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، عباس طباطبایی معاون فرهنگی و مدنی شهرداری منطقه ۱۱ ضمن اعلام این خبر گفت: در […]

نیوز افیس –

در روز ۲۹ دی ماه روز هوای پاک ۳۰۰ دانش آموز از مدارس منطقه ۱۱ حدفاصل میدان راه آهن تا پارک رازی را با دوچرخه رکاب می زنند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، عباس طباطبایی معاون فرهنگی و مدنی شهرداری منطقه ۱۱ ضمن اعلام این خبر گفت: در روز هوای پاک علاوه بر برگزاری تور دوچرخه سواری، دانش آموزان ۳ مدرسه در مقاطع تحصیلی دبستان و راهنمایی به بزرگترین پارک ترافیک جنوب تهران اعزام و در آنجا آموزش های ترافیکی را فرا می گیرند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، طباطبایی همچنین در ارتباط با سایر برنامه های پیش بینی شده شهرداری منطقه ۱۱ در روز هوای پاک گفت: برگزاری جشنواره های نقاشی در سطح ۱۹ مهدکودک و ۵۰ دبستان با محور هوای پاک از جمله برنامه های پیش بینی شده در روز هوای پاک است.

پایان خبر
کلید واژه ها: هوای پاکدانش آموزشهرداریمنطقهطباطباییپیش بینیراه آهنترافیکبرنامهپارکدوچرخهروابط عمومیدانش آموزانگزارشرازیبینیبزرگترینمهدکودکجشنوارهمدنیفرهنگیمعاونتهراننقاشیآموزشاعزاممدرسهمدارسروابطجنوب

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: اجتماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد