نیوز افیس – معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: ۱۴ دستگاه در استان خلاف ضوابط قانونی، آگهی توزیع می کنند و آگهی های خود را در نشریه خاص منتشر می کنند. – رضا رضایی روز شنبه در گفت و گو با نیوزافیس اظهار کرد: از طرف استانداری و دیوان محاسبات […]

نیوز افیس –

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: ۱۴ دستگاه در استان خلاف ضوابط قانونی، آگهی توزیع می کنند و آگهی های خود را در نشریه خاص منتشر می کنند.

– رضا رضایی روز شنبه در گفت و گو با نیوزافیس اظهار کرد: از طرف استانداری و دیوان محاسبات برای رسیدگی به این تخلف ورود پیدا شده است اما برخی دستگاه علاقه دارند با نشریه خاص همکاری کنند و آگهی ها در نشریه خاص منتشر شود.

وی افزود: آگهی ها باید به صورت قانونی منتشر شوند البته توزیع آگهی ها شفاف تر شده است و تلاش داریم تا منابع عادلانه توزیع شود.

رضایی درباره توزیع عادلانه آگهی ها در نشریه ها گفت: ارشاد وظیفه دارد تا توزیع آگهی ها به صورت قانونی توزیع شود اما برخی از نهادها از توزیع قانونی آگهی ها طفره می روند البته برای تحقق این خواسته باید تمام سازمان ها همراه باشند.

* سرانه کم نشریه در خراسان شمالی رضایی در بخش دیگر سخنان خو با بیان اینکه سرانه نشریه ها در این استان کم است گفت: در این استان ۲۳ نشریه مجوز فعالیت دارند که این تعداد کم است.

وی با اشاره به اینکه حمایت از نشریه ها وظیفه ذاتی ارشاد است افزود: باید بنیه نشریات را تقویت کنیم و ارشاد آمادگی دارد تا برای حمایت از رسانه ها اقدام کند.

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: خواندنی ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد