نیوز افیس – حجم معاملات آتی سکه طی هفته گذشته در بورس کالای ایران به ۱۲۸ هزار و ۱۰۵ قرارداد افزایش یافت و ارزش آن نیز به ۲۰ هزار و ۹۳۷ میلیارد ریال رسید. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازبورس کالای ایران، در معاملات آتی سکه طی هفته گذشته، سررسید شهریورماه سال […]

نیوز افیس –

حجم معاملات آتی سکه طی هفته گذشته در بورس کالای ایران به ۱۲۸ هزار و ۱۰۵ قرارداد افزایش یافت و ارزش آن نیز به ۲۰ هزار و ۹۳۷ میلیارد ریال رسید.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازبورس کالای ایران، در معاملات آتی سکه طی هفته گذشته، سررسید شهریورماه سال ۹۷ به عنوان پرطرفدارترین سررسید لقب گرفت به نحوی که معامله گران ۹۸ هزار و ۴۳۴ قرارداد را به ارزش ۱۶ هزار و ۳۸ میلیارد ریال در این موعد تحویل به ثبت رساندند.

در رتبه دوم معاملات آتی سکه، سررسید تازه وارد آبان ماه سال آینده با ۲۱ هزار و ۱۹۲ قرارداد به ارزش معاملاتی ۳ هزار و ۵۵۸ میلیارد ریال قرار گرفت.

در مکان سوم بازار آتی نیز قرارداد تیر ماه سال آینده قرارگرفت؛ به طوری که این سررسید با ۴ هزار و ۵۳۷ قرارداد به ارزش ۷۱۶ میلیارد ریال معاملات خود را در هفته اخیر به پایان رساند.

همچنین سررسید اسفند ماه سال جاری نیز با ۲ هزار و ۸۷ قرارداد به ارزش ۳۱۴ میلیارد ریال در مکان بعدی بازار آتی از نظر حجم معاملات قرار گرفت.

در ادامه، سررسید دی ماه سال جاری با یک هزار و ۲۴ قرارداد به ارزش ۱۵۱ میلیارد ریال معامله شد.

در پایان نیز سررسید اردیبهشت ماه سال ۹۷ با ۸۳۱ قرارداد به ارزش ۱۲۸ میلیارد ریال در جایگاه آخر ایستاد.

نگاهی به معاملات روز پنجشنبه همچنین بررسی معاملات آتی سکه در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته (پنجشنبه) نشان می دهد در مجموع ۱۴هزار و ۸۶۱

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد