نیوز افیس – رکابزن سابق تیم ملی ایران می گوید، با وجود شرکت در لیگ برتر و قهرمانی سرزمین وکسب نتایج خوب اما فدراسیون او را به تیم ملی دعوت نمی کند. – گلایه رکابزن ایران از دعوت نشدن به تیم ملی: مدیر تیم ملی گفت دوست نداشتند دعوتم کنند رکابزن سابق تیم ملی ایران […]

نیوز افیس –

رکابزن سابق تیم ملی ایران می گوید، با وجود شرکت در لیگ برتر و قهرمانی سرزمین وکسب نتایج خوب اما فدراسیون او را به تیم ملی دعوت نمی کند.

– گلایه رکابزن ایران از دعوت نشدن به تیم ملی: مدیر تیم ملی گفت دوست نداشتند دعوتم کنند رکابزن سابق تیم ملی ایران می گوید، با وجود شرکت در لیگ برتر و قهرمانی سرزمین وکسب نتایج خوب اما فدراسیون او را به تیم ملی دعوت نمی کند.

حامد عبادی در گفتگو با ایسنا درباره ی دعوت نشدن خود به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری نیمه استقامت و استقامت بیان کرد: امسال در مسابقات قهرمانی سرزمین و سه مرحله لیگ برتر شرکت کردم ونتایج من در این مسابقات مشخص است.

در قهرمانی سرزمین پیست در ماده اومنیوم رکاب زدم و مقام دوم را به دست آوردم.

در لیگ برتر هم در هر رشته ای که رکاب زدم جزو سه نفر برتر بودم و مدارک آن در سایت فدراسیون هم موجود است.

درآخرین مرحله لیگ برتر جاده هم مقام سوم تایم تریل را به دست آوردم اما با وجود این نتایج باز هم به اردوی تیم ملی دعوت نشدم.

او ادامه داد: ماده تایم تریل به گونه ای است که هر کسی جزو پنج نفر برتر قرار گیرد یعنی شرایط بدنی خوبی دارد و من در این ماده مقام سوم را کسب کردم.

این که من را دعوت نکردند یعنی نتایج من به چشمشان نیامده است و حتی نداشتن تجربه را عنوان کردند در حالی که من در دوچرخه سواری ۱۰ سال سابقه دارم.

عبادی در پاسخ به این پرسش که پیگیر اینکه چرا به اردوی تیم ملی دعوت نشده است بوده یا خیر، تاکید کرد: بله.

رییس هیات ما پیگیر بود اما پاسخ درستی داده نشد.

حتی خودم به فدراسیون رفتم و با رییس فدراسیون صحبت کردم و گفت پیگیری می کند اما در نهایت خبری نشد.

چند سال است به اردوی تیم ملی دعوت نمی شوم و این چهارمین قهرمانی آسیا است که از دست می دهم.

او افزود: مدیر تیم های ملی هم به من گفت چون در هر هیچ ماده ای مقام نخست را کسب نکردم به اردوی تیم ملی دعوت نشدم.

حتی به من گفت دوست نداشتند من را دعوت کنند و هرکجا لازم است بروم و شکایت کنند و اگر توانستم حقم را بگیرم.

البته این معیار کسب مقام اولی فقط برای من است چراکه در هیچ کدام از رده های سنی این قانون و معیار لحاظ نشده است.

درواقع برای اینکه من را به تیم ملی دعوت نکنند این مسئله کسب مقام نخست را عنوان کردند چون می دانند من مقام اولی نداشتم.

دعوت به اردوی تیم ملی سلیقه ای شده است.

محسن سلگی مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری در گفت وگو با ایسنا، درباره گلایه رکابزن ایران نسبت به دعوت نشدن به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری، بیان کرد: بر اساس نتایج سه مرحله لیگ برتر و قهرمانی سرزمین و رنکینگ، نفرات به اردو دعوت شدند و براین اساس حامد عبادی شرایط و صلاحیت دعوت به اردوی تیم ملی نداشت.

او ادامه داد: حتی عبادی درخواستی داده بود و با رییس فدراسیون صحبت هم کرده بود، از این رو دوباره موضوع او در کمیته مربیان بررسی شد، اما در نهایت شرایط لازم را نداشت.

پایان خبر
کلید واژه ها: تیم ملی – اردوی تیم ملی – دوچرخه سواری – لیگ برتر – فدراسیون – قهرمانی – ایران – دوچرخه – تیم ملی ایران – تیم های ملی – سواری – سرزمین – مدیر – ماده – مسابقات قهرمانی – مسابقات – رییس فدراسیون – قهرمانی آسیا – ایسنا – گفتگو – شکایت – قانون – شرایط – جاده – پیست – آسیا – رشته – محسن

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: ورزشی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد