نیوز افیس – احتمال حضور رایان گیگز در تیم ملی ولز به عنوان سرمربی افزایش یافت. – : رایان گیگز ستاره سابق تیم ملی ولز و باشگاه منچستریونایتد برای تصدی سمت سرمربیگری تیم ملی کشورش با فدراسیون فوتبال ولز گفتگو کرد. پس از این که کریس کالمن سرمربی تیم ملی ولز ماه نوامبر این تیم […]

نیوز افیس –

احتمال حضور رایان گیگز در تیم ملی ولز به عنوان سرمربی افزایش یافت.

– : رایان گیگز ستاره سابق تیم ملی ولز و باشگاه منچستریونایتد برای تصدی سمت سرمربیگری تیم ملی کشورش با فدراسیون فوتبال ولز گفتگو کرد.

پس از این که کریس کالمن سرمربی تیم ملی ولز ماه نوامبر این تیم را به مقصد ساندرلند ترک کرد،این تیم بدون مربی مانده و تلاش ولزی برای استخدام مربی جدید به جایی نرسیده است.

در همین راستا سران فوتبال این سرزمین با رایان گیگز ستاره سابق ولز و منچستریونایتد وارد مذاکره شده اند.

گیگز ۴۴ ساله در دوران پرشکوه خود در تیم منچستریونایتد ۶۴ بار پیراهن تیم ملی ولز را بر تن کرد.

او چهار بازی به طور موقت در سال ۲۰۱۴ در منچستریونایتد مربیگری کرد.

گیگز سپس دو سال به عنوان دستیار فن خال در یونایتد کار کرد اما زمانی که خوزه مورینیو در تابستان ۲۰۱۶ مسئولیت فنی شیاطین سرخ را بر عهده گرفت،از این تیم جدا شد.

ستاره سابق یونایتد از آن زمان به بعد بدون باشگاه بوده است، اگر چه او در اوایل سال ۲۰۱۶ با سوانسی سیتی گفتگوهایی داشت تا هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

گیگزی ماه گذشته به صراحت برای نشستن روی نیمکت تیم ملی کشورش ابراز علاقه کرده بود.

کولمن دوران بسیار موفق در ولز داشت، که به یاد ماندنی ترین آنها حضور در نیمه نهایی یورو ۲۰۱۶ بود.

با این حال، ولز تابستان ۲۰۱۸ در جام جهانی روسیه غایب خواهد بود، شکست ۱-۰ آنها در خانه مقابل ایرلند ولز را از رسیدن به روسیه باز داشت.

کلید واژه ها: منچستریونایتدتیم ملیمربیستارهفدراسیون فوتبالتابستانسرمربی تیم ملیسرزمینفوتبالنیمکت تیم ملیبه یاد ماندنیخوزه مورینیوابراز علاقهروسیهگفتگوشیاطین سرخجام جهانیفدراسیونمورینیواستخدامیورو ۲۰۱۶پیراهنافزایشنوامبرمذاکرهایرلندسال ۲۰۱۴فن خالنشستنجهانی

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: استخدام برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد