نیوز افیس – شهردار همدان، از افتتاح پیاده راه میدان امام خمینی (ره) همدان همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا (س) خبرداد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری شبستان از همدان، عباس صوفی، شهردار همدان امروز (۲۴ بهمن) در جلسه خدمات سفر نوروزی بیان داشت: یک دستگاه اتوبوس روباز گردشگری در ایام […]

نیوز افیس –

شهردار همدان، از افتتاح پیاده راه میدان امام خمینی (ره) همدان همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا (س) خبرداد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری شبستان از همدان، عباس صوفی، شهردار همدان امروز (۲۴ بهمن) در جلسه خدمات سفر نوروزی بیان داشت: یک دستگاه اتوبوس روباز گردشگری در ایام نوروز ۹۷ به مسافران و گردشگران این شهر خدمات رسانی می کند.

وی از آغاز پاکسازی شهر وساماندهی فضای سبز از نیمه اسفندماه سال جاری خبرداد و اظهار کرد: ساماندهی ورودی های همدان آغاز شده اما تا پایان سال فرصت کافی برای اتمام ساماندهی تمام ورودی های شهر وجود ندارد.

وی تصریح کرد: در نوروز امسال نظارت جدی با نصب چادر مسافرتی در میدان باباطاهر به عمل می آید و فضای مناسبی برای نصب چادر در اختیار مسافران قرار می گیرد.

صوفی بیان کرد: تلاش می شود پیاده راه میدان امام خمینی(ره) و خیابان اکباتان در ۱۸ اسفندماه همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا(س) افتتاح شود.

شهردار همدان از ساماندهی دست فروشان گنج نامه در عید نوروز امسال خبرداد و گفت: ساز و کار جدیدی برای فعالیت دست فروشان در نظر گرفته شده است.

ساماندهی دست فروشان امکان تاریخی در همدان علی خاکسار، معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز گفت: نوروز ۹۶ بیش از ۱۳۷ برنامه در قالب نوروزگاه در استان همدان اجرا شده است.

وی با بیان اینکه امسال ۱۱ کمیته، زیر مجموعه ستاد خدمات سفر استان همدان فعالیت می کنند، افزود: نوروز امسال تعداد بیشتری از برنامه های فرهنگی با شکلی متفاوت در استان اجرا می شود.

وی تصریح کرد: امسال با توجه به رویداد بین المللی همدان ۲۰۱۸ باید برای ساماندهی دست فروش ها در اماکن پرگردشگر همدان همچون آرامگاه بوعلی سینا، تپه هگمتانه و آرامگاه باباطاهر به صورت جدی اقدام شود.

وی بیان داشت: سازمان ها و ارگان های مختلف می توانند برنامه ها و آیین های بومی و محلی خود را در قالب نوروزگاه ها اعلام کنند تا در تقویم گردشگری استان گنجانده و به مسافران اطلاع رسانی شود.

پایان خبر/۱۵۵
کلید واژه ها: همداننوروزامام خمینیاستانگردشگریمسافرانبرنامهشهردارافتتاحفروشنامهخمینیپیادهآرامگاهفرهنگیاماماطلاع رسانیرسانیبین المللیصنایع دستیصوفیخبرگزاریگردشگرانپاکسازیمتفاوتشبستانخیاباناتوبوسنوروزیتاریخی

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: یادداشت و گفت و گو برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد