نیوز افیس – پردیس سینمایی «شهرک» با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شکل رسمی به چرخه اکران سینماهای سرزمین افزوده شد و فیلم های روز در حال اکران در این مجموعه سینمایی روی پرده می رود. – پردیس سینمایی شهرک با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شکل رسمی به چرخه اکران […]

نیوز افیس –

پردیس سینمایی «شهرک» با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شکل رسمی به چرخه اکران سینماهای سرزمین افزوده شد و فیلم های روز در حال اکران در این مجموعه سینمایی روی پرده می رود.

– پردیس سینمایی شهرک با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شکل رسمی به چرخه اکران سینماهای سرزمین افزوده شد و فیلم های روز در حال اکران در این مجموعه سینمایی روی پرده می رود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، پردیس سینمایی شهرک با ۱۱ سالن در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر افتتاح شد و فیلم های این دوره از جشنواره را اکران کرد و از امروز ۱۵ بهمن ماه به طور رسمی به چرخه اکران سینماهای سرزمین وارد شد.

این پردیس سینمایی در حال حاضر با چهار سالن فعالیت خود را آغاز کرده و قرار است فیلم های روز در این مجموعه سینمایی روی پرده رود.

در حال حاضر چهار فیلم بدون تاریخ بدون امضا ، اسرافیل ، ما خیلی با حالیم و آینه بغل در پردیس سینمایی شهرک در حال اکران است.

پردیس سینمایی شهرک علاوه بر سالن های سینما یک سالن ویژه تئاتر دارد و به زودی باقی سالن های سینما به بهره برداری می رسند.

پایان خبر
کلید واژه ها: پردیس سینماییسینمااکرانسینماهای سرزمینپردیسفیلم های روزفیلموزارت فرهنگسالنجشنواره فیلم فجرجشنوارهاسلامیپردهسرزمینجشنواره فیلمارشادوزارتفرهنگمجوزافتتاحگزارشتاریخامروزتئاتر

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: خواندنی ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد