نیوز افیس – وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز چهارشنبه (۲۵ بهمن) با سفر به قم ضمن افتتاح مجتمع فرهنگی شهید ربانی نمایشگاه کتاب دین را نیز افتتاح خواهد کرد. – سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در قم از سفر وزیر فرهنگ و […]

نیوز افیس –

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز چهارشنبه (۲۵ بهمن) با سفر به قم ضمن افتتاح مجتمع فرهنگی شهید ربانی نمایشگاه کتاب دین را نیز افتتاح خواهد کرد.

– سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در قم از سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به قم خبر داد و گفت: سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز چهارشنبه (۲۵ بهمن) به قم سفر کرده و مجتمع فرهنگی شهید ربانی پردیسان قم را افتتاح خواهد کرد.

وی عنوان داشت: منطقه پردیسان قم از نظر مسائل فرهنگی دارای مشکلاتی است و باید در راستای تامین زیرساخت های آن تلاش کرد و از این رو این مجتمع با این هدف احداث می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم تصریح کرد: مراسم افتتاح این مجتمع روز چهارشنبه ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه برگزار می شود که با افتتاح این مجتمع بخشی از نیاز منطقه پردیسان به زیرساخت های فرهنگی برطرف خواهد شد.

حسینی کاشانی گفت: همچنین در روز چهارشنبه دیگه اقدام فرهنگی نیز در قم رقم خواهد خورد و طی آن پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب دین و پنجمین نمایشگاه کتاب استان قم نیز افتتاح می شود.

وی گفت: این مراسم ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه با سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود که تحول عظیم فرهنگی در استان خواهد بود.

پایان خبر/۳۴۳
کلید واژه ها: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامیوزیر فرهنگ و ارشادفرهنگافتتاحفرهنگیاسلامیارشادچهارشنبهنمایشگاه کتابنمایشگاهنمایشگاه بین المللی کتابپردیساناستانوزیربرگزارنمایشگاه بین المللیکاشانیکتابمراسم افتتاحمنطقهحسینیمراسمبین المللیخبرگزاریساعتشهیدخبرنگارسخنرانیشبستانتامین

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: خواندنی ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد