نیوز افیس – وزیر خارجه هلند پس از آن که به دروغ بودن سخنان خود در مورد نشستش با ولادیمیر پوتین اذعان کرد، از سمت خود استعفا داد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، به نقل از النشره، هالبه زیلسترا، وزیر خارجه هلند “پس از اینکه به دروغ بودن اظهارات خود مبنی […]

نیوز افیس –

وزیر خارجه هلند پس از آن که به دروغ بودن سخنان خود در مورد نشستش با ولادیمیر پوتین اذعان کرد، از سمت خود استعفا داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، به نقل از النشره، هالبه زیلسترا، وزیر خارجه هلند “پس از اینکه به دروغ بودن اظهارات خود مبنی بر نشست وی با ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه در سال ۲۰۰۶ اذعان کرد، از سمت خود استعفا داد.

او در گذشته گفته بود، به عنوان کارمند شرکت نفتی شل در روسیه شاغل بوده و پس از این که طی دیداری شخصاً شنیده که رییس جمهوری روسیه گفته است، بلاروس، اوکراین و کشورهای حوزه بالتیک را به عنوان بخشی از روسیه بزرگ تر می بیند، از کارش بیرون آمده است.

وزیر خارجه مستعفی هلند در بیانیه ای اعلام کرد که در آن دیدار حضور نداشته و این داستان را از زبان کسی که در آنجا بوده، شنیده است.

کلید واژه ها: وزیر خارجهرییس جمهوری روسیهولادیمیر پوتینرییس جمهوریروسیهخارجهاستعفاهلندوزیرجمهوریدروغدیدارپوتیناوکراینبیانیهداستانگزارششاغلبزرگنفتیزبان

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: استان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد