جانشین ریاست سازمان اطلاعات سپاه احتمال رفع حصر میرحسین موسوی و یا مهدی کروبی را رد نکرد. به گزارش جماران؛ سردار نجات در برنامه‌ی تلویزیونی دست‌خط، در پاسخ به مجری درباره‌ی احتمال رفع حصر میرحسین موسوی و یا مهدی کروبی، آن را رد نکرد ولی گفت که در آن صورت حق رسیدگی قضایی به رفتار […]

جانشین ریاست سازمان اطلاعات سپاه احتمال رفع حصر میرحسین موسوی و یا مهدی کروبی را رد نکرد.

به گزارش جماران؛ سردار نجات در برنامه‌ی تلویزیونی دست‌خط، در پاسخ به مجری درباره‌ی احتمال رفع حصر میرحسین موسوی و یا مهدی کروبی، آن را رد نکرد ولی گفت که در آن صورت حق رسیدگی قضایی به رفتار آنها وجود دارد.


جانشین ریاست سازمان اطلاعات سپاه در پاسخ به محمدحسین رنجبران که شنیده شده شاید حصر یکی از محصوران از سوی شورای عالی امنیت ملی برداشته شود، گفت: تا جایی که اطلاع دارم و در جلسه‌ی اخیر مطرح شده، اگر شورای عالی امنیت ملی تصمیم بگیرد که حصر را بردارد این حق قوه قضاییه است که به پرونده آنها رسیدگی کند. با توجه به چنین جرمی که دارند بعید می‌دانم حکم آنها کمتر از حبس ابد و اعدام باشد.


سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: اجتماعی, اخبار شهرستان مبارکه, استان, استخدام, اقتصادی, بازی و نرم افزار, بین الملل, تماس باما, حوادث, خواندنی ها, درباره ما, سیاسی, عکس, فناوری اطلاعات, کتاب, گزارش, ورزشی, ویدئو, یادداشت و گفت و گو برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد