قیمت نفت، آب رفت | بهای طلای سیاه در بازار جهانی شاهد کاهش

نیوز افیس – بهای طلای سیاه در بازار جهانی شاهد کاهش بود. – “: به نقل از خبرگزاری فرانسه، بهای ‏هر بشکه نفت خام سبک ‏برنت دریای شمال که ‏از آن به عنوان ‏یکی از مهمترین مراجع نرخ گذاری نفت داد و ستد شده در ‏‏بازارهای بین المللی و پایه ای برای نرخ ‏گذاری دیگر […]

نیوز افیس –

بهای طلای سیاه در بازار جهانی شاهد کاهش بود.

– “: به نقل از خبرگزاری فرانسه، بهای ‏هر بشکه نفت خام سبک ‏برنت دریای شمال که ‏از آن به عنوان ‏یکی از مهمترین مراجع نرخ گذاری نفت داد و ستد شده در ‏‏بازارهای بین المللی و پایه ای برای نرخ ‏گذاری دیگر انواع نفت ‏در بازار اروپا ‏استفاده می شود برای تحویل در ماه مارس امروز جمعه با پنج سنت کاهش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به ۶۹دلار و ۲۱ سنت رسید.

در معاملات الکترونیک بازار نیویورک نرخ هر بشکه نفت خام سبک و شیرین شاخص نیویورک، وست تگزاس اینترمیدیت، که نقش پایه و مرجع را برای نرخ گذاری قرار دادهای آتی نفت ایفا می کند برای تحویل در ماه فوریه با ۳۳ سنت کاهش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به ۶۳ دلار و ۴۷ سنت رسید.

بهای دو شاخص عمده نفتی جهان، یعنی ‏‏نفت خام سبک و شیرین شاخص ‏‏نیویورک(وست تگزاس ‏‏اینترمیدیت) و ‏نفت ‏خام سبک ‏‏برنت دریای شمال(نفت خام ‏شاخص اروپا)‏،در پایان معاملات روز گذشته به بالاترین حد خود از دسامبر سال ۲۰۱۴ تا این روز رسید.

نرخ این دو شاخص نفتی به ترتیب به هر بشکه ۶۴ دلار و ۷۷ سنت و ۷۰ دلار و پنج سنت رسید.

کلید واژه ها: معاملاتنفت خامنرخنیویورکشاخصبازاردلارکاهشبازار جهانیتگزاساروپابین المللیالکترونیکخبرگزارینفتیشمالبالاترینسال ۲۰۱۴انواعامروزمراجعجهانیسیاهجمعه

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد