قیمت خودرو های پرفروش داخلی ثابت ماند | موتمنی با اعلام قیمت

نیوز افیس – موتمنی با اعلام نرخ برخی از پرفروش ترین خودرو های داخلی، بازار نرخ این خودرو ها را با ثبات اعلام کرد. – ۰ باشگاه خبرنگاران جوان منبع: ، سعید موتمنی رییس اتحادیه فروشندگان خودرو، اظهار کرد: امروز پراید ۱۱۱ درب کارخانه ۲۱ میلیون و ۲۴۳ هزار تومان و در بازارخرده فروشی ۲۳ […]

نیوز افیس –

موتمنی با اعلام نرخ برخی از پرفروش ترین خودرو های داخلی، بازار نرخ این خودرو ها را با ثبات اعلام کرد.

– ۰ باشگاه خبرنگاران جوان منبع: ، سعید موتمنی رییس اتحادیه فروشندگان خودرو، اظهار کرد: امروز پراید ۱۱۱ درب کارخانه ۲۱ میلیون و ۲۴۳ هزار تومان و در بازارخرده فروشی ۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و پراید ۱۳۱ درب کارخانه ۲۱ میلیون و ۲۸۰ و در بازار ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه شده است.

رییس اتحادیه فروشندگان خودرو” با بیان اینکه در دسته خودرو های پژو، خودرو پژو ۴۰۵ مدل ۹۷ درب کارخانه ۳۰ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان و در بازار ۳۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه شده است، گفت: پژو ۲۰۶ تیپ ۲ درب کارخانه ۳۳ میلیون و ۸۴۴ هزار تومان و در بازار به نرخ ۳۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش رسیده است.

وی نرخ رنو تندر پلاس دستی را درب کارخانه ۴۱ میلیون و ۹۳۴ هزارتومان و در بازار ۴۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: تندر پلاس اتوماتیک نیز درب کارخانه ۴۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و در بازار ۵۳ میلیون تومان به فروش رسید.

موتمنی گفت: سمند lx مدل ۹۷ امروز درب کارخانه ۳۱ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و ۳۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار و رنو ساندرو دستی درب کارخانه ۴۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در بازار ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رسیده است.

کلید واژه ها: کارخانهبازارخودروفروشنرخامروزپرایدخبرنگارانتندرفروشیپژو ۲۰۶سمندجوانسعید

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد