نیوز افیس – معاون برنامه ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران خطاب به اعضای شورای شهر گفت: منطق بودجه ریزی شهرداری را به رسمیت نمی شناسید، در صورتی که برای ردیف های مختلف بودجه، – مطالعات لازم صورت گرفته است. به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مدنی خبرگزاری فارس”، حجت میرزایی در چهل […]

نیوز افیس –

معاون برنامه ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران خطاب به اعضای شورای شهر گفت: منطق بودجه ریزی شهرداری را به رسمیت نمی شناسید، در صورتی که برای ردیف های مختلف بودجه، – مطالعات لازم صورت گرفته است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مدنی خبرگزاری فارس”، حجت میرزایی در چهل و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در بررسی بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران در ردیف های هزینه ای، تملک دارایی و سرمایه ای اظهار داشت: بنده به جابجایی ردیف های بودجه ای نقد دارم، جوری ردیف ها را جابجا می کنید که بودجه تغییر می کند و انگار از اول می خواهید بودجه بنویسید.

وی افزود: شهرداری یکباره که بودجه را به شورا نداده است بلکه در جلسات مختلف، مرتب حضور داشتیم و بررسی می کردیم ولی یکباره بودجه را به هم می ریزید.

وی با اشاره به اینکه منطق بودجه ریزی شهرداری را به رسمیت نمی شناسید، گفت: برای ردیف های بودجه ای فعلی، کار لیسانس و مطالعات دقیقی صورت گرفته است.

میرزایی بیان داشت: درباره پروژه نیلوفری و پارک پردیسان مطالعات دقیقی صورت گرفته است.

معاون برنامه ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران افزود: سالاری رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران اعلام می کند که مطالعات طرح تفصیلی با نهاد باشد، ولی نهادی هنوز تشکیل نشده است.

وی افزود: با این جابجایی ها امکان حرکت درست وجود ندارد و شهرداری تهران در خصوص تمام ردیف ها مطالعات لازم را داشته است.

پایان خبر/ http://fna.

ir/a3x7p7
کلید واژه ها: شهرداریبودجهشهردارشهرداری تهرانتهرانمعاون برنامه ریزیشورابرنامه ریزیشورای اسلامی شهر تهرانشورایشهر تهرانشورای شهرصورتمعاونشورای شهر تهراناعضای شورای شهربرنامهپارک پردیسانشهردار تهرانخبرگزاریشهرسازیپردیسانمدنیخبرنگاراسلامیمعماریداراییسرمایهپروژهصورتی

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد