نیوز افیس – «اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس جمهوری، روز جمعه در پیامی درگذشت عالم جلیل القدر حجت الاسلام شیخ «مهدی مظاهری» را تسلیت گفت. – نیوزافیس- اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، روز جمعه در پیامی درگذشت عالم جلیل القدر حجت الاسلام شیخ مهدی مظاهری را تسلیت گفت. به گزارش سایت قطره و به […]

نیوز افیس –

«اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس جمهوری، روز جمعه در پیامی درگذشت عالم جلیل القدر حجت الاسلام شیخ «مهدی مظاهری» را تسلیت گفت.

– نیوزافیس- اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، روز جمعه در پیامی درگذشت عالم جلیل القدر حجت الاسلام شیخ مهدی مظاهری را تسلیت گفت.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا ، مضمون خبر دکتر اسحاق جهانگیری به شرح ذیل است:بسم الله الرحمن الرحیمانا لله و انا الیه راجعونخبر تأسف انگیز درگذشت عالم جلیل القدر و روحانی پارسا و مردمی حجت الاسلام و المسلمین شیخ مهدی مظاهری که عمر بابرکت خود را در راه نشر و ترویج معارف اسلامی و قرآنی و نیز خدمت به مردم صرف نمود، موجب تألم و تأثر گردید.

این ضایعه غمبار را به حوزه های علمیه، مردم شریف استان اصفهان و به ویژه به بیت مکرم ایشان صمیمانه تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای ایشان رحمت واسعه الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی مظاهری از اساتید حوزه علمیه اصفهان و چهره ماندگار تبلیغ این استان که از یک هفته قبل به عامل خونریزی در بیمارستان میلاد اصفهان بستری شده بود، پنجشنبه شب دعوت حق را لبیک گفت.

برگزاری دعای ابوحمزه ثمالی در طول بیش از ۶۰ سال، تأسیس دانشگاه قرآن و معارف اسلامی، تأسیس ستاد اقامه نماز استان اصفهان، رییس و مؤسس دارالقرآن الکریم استان اصفهان، تلاش برای تأسیس انجمن خیریه مددکاری امام زمان (عج) و موسسه خیریه ابابصیر اصفهان، فعالیت های گوناگون در زمینه نشر و ترویج معارف دینی، تحمل زندان و مبارزه با رژیم شاهنشاهی از جمله فعالیت های این چهره ماندگار تبلیغ استان اصفهان است.

پیکر این عالم جلیل القدر صبح فردا ( شنبه ) از مسجد سید اصفهان تشییع و در گلستان شهدای این شهر به خاک سپرده می شود.

سیام ۱۰۵۳**۱۳۶۸ / ۲۰۹۳ ** حمید شریفی کیا** انتشار: خیراله شفیعی ** بازنشر: اصغر دواتگر
کلید واژه ها: اصفهاناسحاق جهانگیریرییس جمهوریاستاندرگذشتجهانگیریتسلیتجمهوریمهدیاسحاقمعاونماندگارمردمخبرقرآناسلامیتبلیغنیوزافیسحوزه علمیهبیمارستانچهرهجمعهشنبهدانشگاهگلستانمبارزهروحانیقرآنیموسسهتشییع

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد