نیوز افیس – تریبون نماز جمعه می تواند محلی برای پاسخگویی به مردم باشد و هر هفته، مؤسسه یا سازمانی خاص حضور پیدا کرده و رو در رو با مردم، – از سیستان وبلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی، امام جمعه شهرستان زاهدان در خطبه های نماز جمعه، ۲۲ دی ماه گفت: ملت انقلابی و بصیر […]

نیوز افیس –

تریبون نماز جمعه می تواند محلی برای پاسخگویی به مردم باشد و هر هفته، مؤسسه یا سازمانی خاص حضور پیدا کرده و رو در رو با مردم، – از سیستان وبلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی، امام جمعه شهرستان زاهدان در خطبه های نماز جمعه، ۲۲ دی ماه گفت: ملت انقلابی و بصیر ایران در جریان اغتشاشات اخیر، سنگ تمام گذاشتند و با تمام وجود از نظام حمایت کردند، لذا مسئولین نیز باید دین خود را به مردم ادا کنند.

وی ادامه داد: حساب مردم از اغتشاشگرانی که تنها به دنبال ساختارشکنی هستند، جداست، بنابراین باید نسبت به حل مشکلات و پاسخگویی به مطالبات به حق مردم اهتمام بیشتری داشته باشیم.

امام جمعه شهرستان زاهدان بیان کرد: تریبون نماز جمعه می تواند محلی برای پاسخگویی به مردم باشد و هر هفته، مؤسسه یا سازمانی خاص حضور پیدا کرده و رو در رو با مردم، به مشکلات و مطالبات آنان پاسخ دهند.

وی افزود: حمایت مردمی یک سرمایه بزرگ است و مسئولان باید با حرکت در مسیر ایجاد امنیت، عدالت و رفاه این سرمایه را حفظ کنند و نگذارند از فاصله ای که میان مردم و مسئولین ایجاد می شود، دشمن سوء استفاده کند.

آیت الله سلیمانی با بیان اینکه حکومت ما یک حکومت دینی است، بنابراین مسئولان در هر پست و مقامی باید بر اساس دستورات دین عمل کنند، افزود: واقعیت ها نباید از مردم پنهان شود، اگر مسئولا

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: استان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد