نیوز افیس – نیوزافیس – مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، درگذشت محمد شاهرودی پیشکسوت تئاتر خراسان را تسلیت گفت. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار نیوزافیس از مرکز هنرهای نمایشی، در خبر تسلیت مهدی شفیعی که روز یکشنبه انتشار یافته، آمده است: خبر تلخ و اندوهناک بود، درگذشت ستاره […]

نیوز افیس –

نیوزافیس – مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، درگذشت محمد شاهرودی پیشکسوت تئاتر خراسان را تسلیت گفت.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار نیوزافیس از مرکز هنرهای نمایشی، در خبر تسلیت مهدی شفیعی که روز یکشنبه انتشار یافته، آمده است: خبر تلخ و اندوهناک بود، درگذشت ستاره ای درخشان از نسلی به یادماندنی.

هنرهای نمایشی خراسان امروزجامه اندوه به تن دارد از داغ کوچ پیشکسوت نیک نام خود.

وی می افزاید: استاد محمد شاهرودی از نسلی بود که با باوری سترگ به هنر مقدس و پاک تئاتر عشق می ورزید وبااین باور برصحنه های نمایش این سامان نقش مهر مینشاند.

اینجانب فقدان این هنرمند گرانقدر را به خانواده آن مرحوم و جامعه فرهنگی و هنری خراسان و سرزمین تسلیت عرض نموده و از پروردگار بخشاینده برای روح ایشان مغفرت و آرامش و برای بازماندگان و خانواده محترمشان شکیبایی و سلامت آرزومندم.

محمد شاهرودی از بازیگران پیشکسوت تئاتر مشهد و از آخرین بازماندگان نسل هنرمندان دهه ۲۰ شمسی هنر نمایش در این شهر، روز جمعه ۲۲ دی ماه با سابقه ۷۷ سال فعالیت در عرصه تئاتر در ۹۲ سالگی درگذشت.

فراهنگ ** ۹۲۴۶ ** دریافت: علیرضا مرادی * انتشار: امید غیاثوند
کلید واژه ها: نمایشپیشکسوتتئاتردرگذشتخراسانشاهرودیتسلیتخانوادههنرمندمحمدوزارت فرهنگفرهنگنیوزافیسبازیگرانهنرمندانخبرنگاردرخشانیکشنبهفرهنگیوزارتستارهجامعهمرادیارشادسالگیسلامتشفیعیآرامشگزارشدهه ۲۰

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: خواندنی ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد