نیوز افیس – – “باند یازده نفره ای که در پوشش کارمند آژانس مسافرتی اقدام به جعل پنج هزار ویزای تقلبی زائران عراق کرده بودند صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند. رسیدگی به این پرونده از سال گذشته پس از دستگیری رییس این باند فاش شد. این مرد در بازجویی […]

نیوز افیس –

– “باند یازده نفره ای که در پوشش کارمند آژانس مسافرتی اقدام به جعل پنج هزار ویزای تقلبی زائران عراق کرده بودند صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.

رسیدگی به این پرونده از سال گذشته پس از دستگیری رییس این باند فاش شد.

این مرد در بازجویی به جعل پنج هزار ویزای مسافران به عراق اعتراف کرد و سپس ده متهم دیگر که در آژانس جداگانه ای با گرفتن ۴۰دلار از زائران اقدام به صدور ویزای تقلبی می کردند توسط پلیس اطلاعات دستگیر شدند و مأموران پس از بررسی مخفیگاه متهمان، دو هزار مدرک جعلی هم در حافظه سیستم های کامپیوتر ای آنها کشف کردند.

صبح دیروز اعضای این باند در شعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی توکلی تحت محاکمه قرار گرفتند و متهم ردیف اول (رییس کاروان) در دفاعیاتش گفت: من فقط ویزای مسافران را از طریق سفارت می گرفتم و در جعل هیچ دخالتی نداشته ام و حتی سوادش را هم ندارم.

پنج کلاس بیشتر درس نخوانده ام.

تحت فشار بازجویی اعتراف کردم.

سپس متهم دیگر پرونده هم با اظهار بی اطلاعی از جعل ویزا گفت: من ویزاهای انفرادی را پیگیری می کردم وتاکنون حتی یک معترض هم نداشتم.

سپس سایر متهمان به دفاع از خود پرداختند و در پایان محاکمه قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

کلید واژه ها: ویزامحاکمهمسافرانآژانس مسافرتیدستگیردادگاهزائرانعراقاستان تهرانتقلبیآژانسمتهم ردیفسواداطلاعاتدستگیریابتداییاستانحافظهتهرانقاضیپلیس

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: حوادث برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد