نیوز افیس – پس از ۳۷ سال تحمل رنج و درد فراق، سرانجام مادر شهید علیرضا نوروزیان دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس” از شهرستان قائم شهر، حاجیه خانم ساره غلامیان، مادر شهید علیرضا نوروزیان که ۳۷ سال در غم جدایی […]

نیوز افیس –

پس از ۳۷ سال تحمل رنج و درد فراق، سرانجام مادر شهید علیرضا نوروزیان دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس” از شهرستان قائم شهر، حاجیه خانم ساره غلامیان، مادر شهید علیرضا نوروزیان که ۳۷ سال در غم جدایی از فرزندش، ناله هجران سر می داد، سرانجام صبر دیرینه اش به سر آمد و به فرزند شهیدش پیوست.

پیکر این مادر رنج دیده صبح چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه در گلزار شهدای روستای ریکنده قائم شهر در جوار مقبره مطهر فرزند شهیدش به خاک سپرده می شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفارس، شهید علیرضا نوروزیان ریکنده فرزند (رمضان نوروزیان ریکنده و ساره غلامیان) زاده ۵ فروردین ماه ۱۳۳۵، به عنوان نیروی بسیجی که در نخستین روزهای جنگ تحمیلی به جبهه ها شتافته بود، در ۱۹ دی ماه ۱۳۵۹ در منطقه کنجان چم ایلام طعم شیرین شهادت را چشید.

شهید علیرضا نوروزیان همچنین بردار دیگر این شهید، سردار شهید جعفر نوروزیان ریکنده فرزند (رمضان نوروزیان ریکنده و رعنا نوروزیان ریکنده) زاده ۹ خردادماه ۱۳۳۵، که از مسؤولان وقت سپاه قائم شهر بود، در ۳۰ شهریورماه ۱۳۶۰، به دست منافقین کوردل در حادثه تروریستی ساختمانن طام پلای قائم شهر، به شهادت رسید.

سردار شهید جعفر نوروزیان پایان خبر/ذ http://fna.

ir/a3x14p
کلید واژه ها: شهیدفرزندقائم شهرمادرحادثه تروریستیگزارششهادتسردارجنگ تحمیلیزادهخبرگزاریچهارشنبهمنافقینروستاینخستینمقبرهایلامسپردهجداییحادثهمنطقهجبههسپاهچاله

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: اجتماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد