نیوز افیس – از یک طرف امارات و عربستان اصرار دارند که در خاک قطر به میدان نمی روند و از طرف دیگر قطری ها اصرار دارند که حاضر نیستند در سرزمین ثالث برابر سعودی ها و اماراتی ها بازی کنند و این باعث شده تا کنفدراسیون فوتبال آسیا با یک چالش بزرگ مواجه شود. […]

نیوز افیس –

از یک طرف امارات و عربستان اصرار دارند که در خاک قطر به میدان نمی روند و از طرف دیگر قطری ها اصرار دارند که حاضر نیستند در سرزمین ثالث برابر سعودی ها و اماراتی ها بازی کنند و این باعث شده تا کنفدراسیون فوتبال آسیا با یک چالش بزرگ مواجه شود.

– ، از یک طرف امارات و عربستان اصرار دارند که در در زمین بی طرف را هم بدهند با این تفاوت که قطری ها مانند ایران حاضر نیستند که تن به چنین خواسته ای بدهند و اصرار دارند که تنها در خانه خود از تیم های عربستانی و اماراتی پذیرایی خواهند کرد.

با وجود این که کنفدراسیون فوتبال آسیا با فرستادن هیاتی بلند پایه به قطر و عربستان تلاش دارد تا بین این دو سرزمین آشتی برقرار کند و با این توجیه که فوتبال جدای از سیاست است آنها را به بازی کردن در خانه همدیگر ملزم کند اما اماراتی ها و سعودی ها راه دیگری را در پیش گرفته اند.

محمد الرمیثی، رییس هیات ورزش امارات در این باره گفت : هیچ کسی نمی تواند ما را به بازی کردن در کشوری که آن را دوست نداریم وادار کند.

با وجود این که ما به رقابت در لیگ قهرمانان آسیا سخت نیاز داریم اما در قطر به میدان نمی رویم و کسی هم نمی تواند ما را مجبور به چنین کاری کند.

حتی اگر قرار باشد که از این رقابت کنار گذاشته شویم و یا در قاره دیگری رقابت کنیم بازهم به چنین خواسته ای تن در نمی دهیم یا بازی د

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: استان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد