نیوز افیس – سرنشین خانمی که در ماشین مهدی قائدی حضور داشت به عامل شکستگی از ناحیه دنده از هافبک استقلال تهران به دادگاه شکایت کرد. – –> کد خبر: ۵۹۳۷۰۲ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ ۱۵:۵۴:۰۰ سرنشین خانمی که در ماشین مهدی قائدی حضور داشت به عامل شکستگی از ناحیه دنده از هافبک استقلال تهران به دادگاه شکایت […]

نیوز افیس –

سرنشین خانمی که در ماشین مهدی قائدی حضور داشت به عامل شکستگی از ناحیه دنده از هافبک استقلال تهران به دادگاه شکایت کرد.

– –> کد خبر: ۵۹۳۷۰۲ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ ۱۵:۵۴:۰۰ سرنشین خانمی که در ماشین مهدی قائدی حضور داشت به عامل شکستگی از ناحیه دنده از هافبک استقلال تهران به دادگاه شکایت کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار ورزشی ایلنا، ماجرای تصادف مهدی قائدی هنوز ادامه دارد و در اتفاقی جدید یکی از سرنشینان از راننده خودرو سواری ام وی ام که ۹ بهمن ماه در بلوار امام علی بوشهر واژگون شده بود و طبق کروکی افسر راهنمایی رانندگی مهدی قائدی اعلام شده، به دادگاه شکایت کرد.

لیلا رهنما که هنوز نسبت او با مهدی قائدی و سرنشینان خودرو واژگون شده مشخص نیست، به عامل شکستگی از ناحیه دنده اش به دادگاه شکایت کرده و منتظر حکم نهایی در این باره است.

از طرفی باشگاه استقلال تهران برای مهدی قائدی وکیل استخدام کرده و به بوشهر فرستاده تا پیگیر اقدامات قانونی این بازیکن باشد.

گفته می شود هافبک جوان آبی ها که چند روزی است از بیمارستان مرخص شده به زودی برای ادای توضیحات به دادگاه مراجعه کند.

کلید واژه ها: استقلال تهراندادگاهاستقلالمهدیشکایتراهنمایی رانندگیخودروتهرانباشگاه استقلالبوشهرماشینبیمارستانجدیدواژگونیرانندگیخبرنگاراستخدامرانندهتصادفرهنماگزارشسواریورزشیاماملیلاوکیلجوان

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: حوادث برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد