نیوز افیس – سرپرست آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه فردا تمام مدارس اصفهان تعطیل است، گفت: هیچ امتحانی فردا برگزار نمی شود و شایعات در مورد برگزاری امتحانات نهایی صحت ندارد. – محمدجواد احمدی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان” اظهار داشت: تمام مقاطع تحصیلی از جمله مهدهای کودک، […]

نیوز افیس –

سرپرست آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه فردا تمام مدارس اصفهان تعطیل است، گفت: هیچ امتحانی فردا برگزار نمی شود و شایعات در مورد برگزاری امتحانات نهایی صحت ندارد.

– محمدجواد احمدی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان” اظهار داشت: تمام مقاطع تحصیلی از جمله مهدهای کودک، پیش دبستانی ها، مقطع ابتدایی دوره اول و دوم و همچنین مقطع دبیرستان دوره اول و دوم نواحی ۶ گانه شهر اصفهان و مناطق آموزش و پرورش زرین شهر، فولادشهر، مبارکه، خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهر، فلاورجان، پیربکران و برخوار در روز یکشنبه ۲۴ دی تعطیل است.

وی با اشاره به وضعیت ناسالم شاخص کیفی هوای اصفهان افزود: در فضای مجازی شایعه شده بود که تعطیلی فردا شامل دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند، نمی شود؛ این خبر صحت ندارد و تمام دانش آموزان فردا تعطیل هستند.

سرپرست آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: امتحانات داخلی مدارس، در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: آموزش و پرورشاصفهانامتحانبرگزاردانش آموزانآموزشتعطیلپیش دبستانیمدارساستانفضای مجازیدبستانیخبرنگارابتدایییکشنبهشایعاتتعطیلیاحمدیمناطقشاهینشایعهخمینیتسنیممجازیشاخص

سایت خبری نیوز افیس
منبع :سایت خبری شمس

دسته بندی: اخبار شهرستان مبارکه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد