نیوز افیس – عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال همچنان امیدوار است این تیم در هفته بیست وپنجم لیگ برتر به پرسپولیس برسد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازبلاغ”، حسن زمانی درباره تساوی یک – یک استقلال مقابل خودرو سازی سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار داشت: استقلال بازی خوبی ارائه کرد، […]

نیوز افیس –

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال همچنان امیدوار است این تیم در هفته بیست وپنجم لیگ برتر به پرسپولیس برسد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازبلاغ”، حسن زمانی درباره تساوی یک – یک استقلال مقابل خودرو سازی سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار داشت: استقلال بازی خوبی ارائه کرد، اما حریف برای اینکه خودش را نشان دهد، بیش از توانش به نسبت بازی های دیگر تلاش کرد.

همین مسئله باعث شده بود در اواخر بازی تعدادی از بازیکنان خودرو سازی سایپا از خستگی روی زمین بیفتند.

در کل تیم هایی که برابر استقلال و پرسپولیس قرار می گیرند، از خودگذشتگی دارند و تلاش زیادی می کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که هنوز اعتقاد دارد استقلال تا هفته بیست پنجم لیگ برتر به نزدیکی پرسپولیس می رسد، گفت: هنوز ناامید نشده ام و اعتقاد دارم به پرسپولیس می رسیم.

اگر بازی پرسپولیس را دیده باشید، آنها روی اشتباه حریف در دقایق آخر به گل رسیدند.

بهتر از آن موقعیت برای ما در دیدار برابر خودرو سازی سایپا به وجود آمد که گل نشد.

علی قربانی یکی از فداکارترین بازیکنان استقلال در این بازی بود، هر چند که بدشانسی آورد.

اگر قربانی خوش شانس بود و موقعیت هایی که او گیر می آورد، تبدیل به گل می شدند، در هر بازی حداقل دو سه گل می زد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به شعار هواداران علیه این بازیکن تصریح کرد: از هواداران خواهش می کنم به هیچ وجه علیه بازیکن زحمتکش، باشخصیت و باتعصبی چون قربانی شعار ندهند.

آنها بدانند اگر قربانی بدشانس نبود در هر بازی سه گل می زد.

زمانی در واکنش به اظهارات علی دایی مبنی بر اینکه خودرو سازی سایپا بهتر از استقلال بود و می توانست با اختلاف دو سه گل به برتری برسد، گفت: دایی برخی مواقع شوخی می کند.

ضمن احترام به دایی به عنوان چهره ملی، او باید بداند استقلال واقعاً با بدشانسی مواجه شد و می توانست با اختلاف سه گل خودرو سازی سایپا را شکست دهد! وی همچنین به رکورد کلین شیت سیدحسین حسینی در تاریخ فوتبال ایران اشاره کرد و اظهار داشت: جا دارد به او خسته نباشید بگویم.

گلی هم که خورد، باعث می شود هم او و هم استقلال از استرس بیرون بیایند تا از این به بعد حسینی قبراق و چالاک درون دروازه بایستد.

کلید واژه ها: استقلال – پرسپولیس – بازی – باشگاه استقلال – خودرو سازی سایپا – قربانی – لیگ برتر – هواداران – بازیکنان – بازی پرسپولیس – دایی – فوتبال ایران – حسینی – مدیره – هایی – پنجم – خوش شانس – علی دایی – فوتبال – دروازه – اشتباه – ایران – دیدار – خستگی – رکورد – تاریخ – گزارش – واکنش – استرس – شوخی

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: ورزشی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد