نیوز افیس – رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۸۸ کیلو تریاک خبر داد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازسرویس اتفاقات جام نیـوز، سرهنگ محمد بخشنده رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: مأموران گشت هنگام گشت […]

نیوز افیس –

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۸۸ کیلو تریاک خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازسرویس اتفاقات جام نیـوز، سرهنگ محمد بخشنده رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: مأموران گشت هنگام گشت زنی و کنترل محورهای مواصلاتی جاده قدیم تهران قم کیلومتر ۵۵، به یک دستگاه کامیونت امیکو مشکوک شدند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، تصریح کرد: ماموران انتظامی دقایقی خودروی موصوف را تحت مراقبت قرار داده تا اینکه پس از انجام اقدامات پلیسی، موفق شدند خودرو را متوقف کرده و سرنشینان آن را دستگیر کنند.

وی عنوان داشت: در بازجویی اولیه از راننده و کمک راننده، متهمان که به تناقض گویی روی آورده بودند، پاسخ درستی به سوالات پلیس نمی دادند و بدین ترتیب برای تحقیقات تکمیلی و فنی، به پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، منتقل شدند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر افزود: مأموران این پلیس در بازرسی تخصصی انجام شده از خودروی متهمان موفق شدند مقدار ۸۸ کیلو و ۷۱۶گرم تریاک را که به طرز ماهرانه ای در زیر کاپوت و زیر اتاق کامیونت جاسازی و مخفی شده بود، کشف کنند.

سرهنگ بخشنده خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ به مقر پلیس مواد مخدر پایتخت منتقل شده و پس از تشکیل پرونده و تحقیقات مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی در

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: حوادث برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد