نیوز افیس – مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز از کاهش ۱۰ متری ارتفاع آب پشت سد دز نسبت به سال گذشته خبر داد. – کاهش ۱۰ متری ارتفاع آب پشت سد دز نسبت به سال گذشته/ میزان بارندگی از حداقل ها هم کمتر است مدیرعامل و […]

نیوز افیس –

مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز از کاهش ۱۰ متری ارتفاع آب پشت سد دز نسبت به سال گذشته خبر داد.

– کاهش ۱۰ متری ارتفاع آب پشت سد دز نسبت به سال گذشته/ میزان بارندگی از حداقل ها هم کمتر است مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز از کاهش ۱۰ متری ارتفاع آب پشت سد دز نسبت به سال گذشته خبر داد.

سعید رئوفی نسب امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اندیمشک، با اشاره به خشک سالی های اخیر، اظهار کرد: در طی ۲۶ سال که بنده در این حوزه مسؤولیت داشته ام، هرگز خشک سالی به این شکل ندیدم که سه ماه از پاییز و یک ماه از زمستان تقریباً بارندگی صفر باشد.

وی با اشاره به اینکه سطح فعلی آب پشت سد دز ۱۰ متر کم تر از سال گذشته است، افزود: آورده آب ما بسیار کم شده که همه موارد ازجمله انتقال آب، تغییر الگوی مصرف و تغییر شرایط بارندگی نیز در این زمینه تأثیرگذار بوده است.

مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز کمبود آب را عاملی مؤثر در کیفیت آب موجود دانست و گفت: در حال حاضر کیفیت آب رودخانه دز مناسب برای شرب و قابل قبول است اما با کم رفتن دبی و کمبود کمیت آب با مشکل کیفیت آب مواجه می شویم.

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: استان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد