نیوز افیس – رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری رامسر گفت: دوره های آموزشی واحدهای خدمات رسان گردشگری در آستانه نوروز سال ۹۷ در جهت خدمت رسانی بهتر به مسافران نوروزی در رامسر برگزار می شود. – ” به نقل از رامسرنوین، حسین متاجی، رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری رامسر در گفت و گویی […]

نیوز افیس –

رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری رامسر گفت: دوره های آموزشی واحدهای خدمات رسان گردشگری در آستانه نوروز سال ۹۷ در جهت خدمت رسانی بهتر به مسافران نوروزی در رامسر برگزار می شود.

– ” به نقل از رامسرنوین، حسین متاجی، رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری رامسر در گفت و گویی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح توانمندسازی نیروهای شاغل در حوزه گردشگری، دوره های آموزشی گردشگری ویژه رانندگان وسائط نقلیه از سوی سازمان میراث فرهنگی توسط آموزشگاه هتلداری کلید طلایی با حضور بیش از ۵۰ نفر از رانندگان وسائط نقلیه عمومی شهرستان در هتل کوثر رامسر برگزار شد.

وی افزود: این دوره آموزشی با موضوع گردشگری و ارائه خدمات مطلوب به مسافران در آستانه نوروز ۹۷ با هدف آشنایی این واحدهای خدمات رسان با اصول مشتری مداری و نحوه تعامل با گردشگران و آشنایی با جاذبه های گردشگری شهرستان رامسر برگزار شد.

رییس اداره گردشگری رامسر در پایان گفت: دوره های آموزشی دیگری نیز برای مدیران واحدهای اقامتی و پذیرایی و مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی و مراکز اطلاع رسانی شهرستان رامسر در روزهای آینده برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: گردشگریرامسرمیراث فرهنگیبرگزارسازمان میراث فرهنگیفرهنگیجاذبه های گردشگریمیراثنوروزادارهمسافرانمسافران نوروزیمدیراناطلاع رسانیرسانیجهانگردیگردشگرانپذیرایینوروزیاطلاعمشتریآیندهطلاییکوثرشاغل

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: یادداشت و گفت و گو برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد