نیوز افیس – فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری سارق حرفه ای و همدستش با ۸۴ فقره دزدی که اقدام به دزدی در مازندران و گیلان کرده بود خبر داد. – ، سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی وقوع دزدی های مکرر مغازه ، پلاک خودروها و دزدی داخل خودرو در برخی […]

نیوز افیس –

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری سارق حرفه ای و همدستش با ۸۴ فقره دزدی که اقدام به دزدی در مازندران و گیلان کرده بود خبر داد.

– ، سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی وقوع دزدی های مکرر مغازه ، پلاک خودروها و دزدی داخل خودرو در برخی از شهرستان های غرب مازندران، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان رامسر موفق شدند، سارق را به همراه یک همدستش شناسایی کنند.

میرفیضی خاطرنشان کرد: ماموران در ادامه با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی، متهم اصلی این پرونده که دارای ۱۶ فقره سابقه کیفری از جمله شرارت و دزدی در سطح استان بوده را به همراه همدستانش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مازندران، تصریح کرد: با هماهنگی قضایی در بازرسی از محل اختفای متهمان، شش عدد پلاک و ۱۵۰ قلم کالای سرقتی به همراه مقادیری مواد مخدر کشف شد.

میرفیضی گفت: متهمان در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۸۴ فقره انواع دزدی در شهرستان های رامسر، تنکابن، فریدونکنار، نکا، بهشهر، آمل، بابل، نوشهر و برخی از شهرستان های استان گیلان” اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه دستیابی به امنیت پایدار مستلزم همکاری آحاد جامعه با پلیس است، گفت: توسعه مشارکت های مردمی با پلیس موجب حفظ نظم و امنیت مدنی می شود.

فرمانده انتظامی مازندران از شهروندان خواست با نصب حفاظ و استفاده از قفل های مطمئن برای منازل خود فرصت سو استفاده را به سارقان و افراد فرصت طلب ندهند و در صورت مشاهده افراد ناشناسی که بدون عامل در محل زندگی آنان تردد می کنند مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

کلید واژه ها: فرمانده انتظامیمازندراندزدیپلیسدستگیراستانهمراهرامسرگیلانسارقخودروقضاییامنیتاطلاعمواد مخدراطلاعاتیدستگیریمدنینوشهرشرارتانواعتوسعهزندگیجامعهمخدرحرفهموفقصورت

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: حوادث برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد