نیوز افیس – نیوزافیس- معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: دومین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودکان و نوجوانان سرزمین با درخشش ۲ باشگاه کتاب خوانی این استان همراه شد. – آنیتا مظفری روز شنبه درگفت و گو با نیوزافیس افزود: در ارزیابی صورت گرفته در بخش فیلم کوتاه […]

نیوز افیس –

نیوزافیس- معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: دومین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودکان و نوجوانان سرزمین با درخشش ۲ باشگاه کتاب خوانی این استان همراه شد.

– آنیتا مظفری روز شنبه درگفت و گو با نیوزافیس افزود: در ارزیابی صورت گرفته در بخش فیلم کوتاه موبایلی معرفی کتاب نیایش برنس از باشگاه بابونک شهربرازجان استان بوشهر، به عنوان برگزیده و از دلارام ابراهیمی باشگاه خبر انقلاب بوشهر به عنوان باشگاه برتر تجلیل شد.

وی بیان کرد: استان بوشهر از لحاظ آماری با ثبت بیش از یکهزار و ۳۰۰ باشگاه کتاب خوانی رتبه نخست سرزمین را به خود اختصاص داد.

مظفری ادامه داد: همچنین این استان ۵۰۰ باشگاه ثبت نشده دارد که روند ثبت آنها در دست اجراست.

وی افزود: باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان شامل دسته های کتاب خوان ۱۲نفره کودکان و نوجوانانی هستند که برای خواندن یا مبادله کتاب زیر نظر یک مربی فعالیت می کنند و ضمن کتاب خوانی، آموزش نویسندگی و نقد و بررسی کتاب و نوشتن نامه به نویسنده کتاب را نیز انجام می دهند.

شهر بوشهر، به سبب برنامه های نوآورانه، مشارکت جویانه و منسجم و استفاده از ظرفیت های صنعتی، فرهنگی و هنری در تدوین برنامه های ویژه پایتخت کتاب ایران و حمایت از طرح های ترویج کتاب خوانی پارسال به عنوان سومین پایتخت کتاب ایران معرفی شد.

کلید واژه ها: کتاباستان بوشهربوشهراستاننوجواننوجوانانفرهنگسرزمیننامهکودکانفرهنگیپایتختبرنامهکودککودک و نوجواننقد و بررسینیوزافیسایرانمعرفی کتابفیلم کوتاهابراهیمینویسندهاسلامیحمایتمعاونارشادآموزشهمراهادارهتجلیل

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: خواندنی ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد