درآمد نجومی سلبریتی ها از تبلیغات | شاید شما هم مثل ما کنجکاوید

نیوز افیس – شاید شما هم مثل ما کنجکاوید بدانید آدم معروف هایی که این روزها برای گرفتن یک سلفی با آن ها سر و دست می شکنیم برای حضور در جشن تبلیغاتی و افتتاحیه یک جایی مثل رستوران چقدر پول دریافت می کنند؟ – افتتاح خواهد شد، پرسیده است. (مبالغ به تومان است) حامد […]

نیوز افیس –

شاید شما هم مثل ما کنجکاوید بدانید آدم معروف هایی که این روزها برای گرفتن یک سلفی با آن ها سر و دست می شکنیم برای حضور در جشن تبلیغاتی و افتتاحیه یک جایی مثل رستوران چقدر پول دریافت می کنند؟ – افتتاح خواهد شد، پرسیده است.

(مبالغ به تومان است) حامد همایون، ۴۰ میلیون برای نیم ساعت اجرا تقریبا دو سالی می شود که نام حامد همایون بر سر زبان ها افتاده‎است.

یکی از همکاران او (همکاران او در موسسه هنری ترانه شرقی) در گفت وگو با خبرنگار ما دستمزد این خواننده را برای نیم ساعت اجرا، مبلغی در حدود ۴۰ میلیون تومان اعلام می کند.

البته این رقم علاوه بر دستمزد آقای خواننده، هزینه نور و صدای مراسم را هم شامل می شود.

به گفته او حامد همایون در مراسم افتتاحیه خشک و خالی شرکت نمی کند و فقط در مراسمی حاضر می شود که امکانات آن جا برای حداقل نیم ساعت اجرای آقای خواننده فراهم باشد.

بهنوش بختیاری، ۱۰ تا ۱۲ میلیون بهنوش بختیاری سال هاست که در خانم بازیگر برای تبلیغ یک برند عطر و ادکلن، در این تیزر همه را حیرت زده کرد.

مدیر برنامه او در گفت وگو با خبرنگار ما هزینه حضور در برنامه تبلیغاتی بختیاری را در تهران مبلغی در حدود هفت تا هشت میلیون تومان اعلام می کند و می گوید: حضور ایشان در مشهد ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان برایتان آب می خورد.

نادر سلیمانی، ۱۰ تا ۱۵ میلیون به عنوان یک دوست نادر سلیمانی یکی از بازیگران خوش اخلاق” و خوش برخورد سینما و تلویزیون است که بعضی از کارهای سینمایی و تلویزیونی اش چهره او را برای همیشه ماندگار کرده‎است.

او در گفت وگو با خبرنگار ما هزینه شرکت در جشن افتتاحیه و تبلیغات در مشهد را مبلغی در حدود ده تا پانزده میلیون تومان اعلام می کند.

البته او برای شرکت در جشن افتتاحیه شروطی هم دارد؛ مثلا این که مدت حضورش از ده تا پانزده دقیقه بیشتر نباشد، مهمانان حاضر در مراسم نباید تصویر های شان همراه با او را در شبکه های مدنی منتشر کنند و.

.

او در ادامه می‎گوید: اگر در این جشن شرکت کنم فقط به عنوان یک دوست در کنار شما هستم، نه به عنوان کسی که پول گرفته تا کار تبلیغاتی انجام دهد! رضا شفیعی‎جم، کمتر از ۲۰ میلیون نمی گیرم رضا شفیعی‎جم نقش ها و تیپ‎های محبوب و به یادماندنی کم ندارد؛ با این که سال های زیادی از بعضی از فیلم و سریال های او گذشته اما هنوز هم خیلی ها او را با نام بامشاد سریال نقطه چین ، قل مراد سریال باغ مظفر و یا چهارشنبه سریال چارخونه می شناسند.

شفیعی جم با این که مدتی کم کار شده اما باز هم محبوبیت زیادی میان مردم دارد.

او در گفت وگو با خبرنگار ما می گوید: من معمولا به مراسم تبلیغاتی نمی روم.

اگر هم تبلیغی را قبول کنم کمتر از ۲۰ میلیون تومان نمی گیرم .

علی صادقی، حداقل ۱۵ میلیون علی صادقی از آن بازیگرانی است که سال ها در یک قالب یکسان یعنی طنز کار کرده اما نه تنها تکراری نشده بلکه هنوز هم هر موقع تصویر او روی پوسترهای سینمایی می آید همه می دانند فیلم اکران شده فیلم پرفروشی خواهدبود.

با تماس خبرنگار ما یکی از دوستان او تلفن” را پاسخ می دهد و می گوید برای این که صادقی در برنامه های تبلیغاتی شرکت کند حداقل ۱۵ میلیون تومان می گیرد.

کلید واژه ها: تبلیغاتتبلیغافتتاحخبرنگاربهنوش بختیاریتبلیغاتیخوانندهبختیاریمراسمسریالتلویزیونهزینهشبکه های مدنیشفیعیمبلغیبرنامه تبلیغاتیسلیمانیمراسم افتتاحیهساعتبازیگردستمزدبرنامهبه یادماندنیخانم بازیگرسینمامحبوببهنوشسلبریتی هاچهارشنبهمشهد

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد