نیوز افیس – دبیر کل کانون انجمن های صنایع غذایی با اشاره به تعزیراتی شدن ۱۱ کارخانه محصولات لبنی گفت: این کارخانه های لبنی با مبالغی مانند ۱۶۰، ۴۰ و ۲۰ میلیارد تومان جریمه شده اند و معلوم نیست با چه مقیاسی جریمه صورت گرفته است. – در پایان این نشست، بهمن عشقی، دبیر کل […]

نیوز افیس –

دبیر کل کانون انجمن های صنایع غذایی با اشاره به تعزیراتی شدن ۱۱ کارخانه محصولات لبنی گفت: این کارخانه های لبنی با مبالغی مانند ۱۶۰، ۴۰ و ۲۰ میلیارد تومان جریمه شده اند و معلوم نیست با چه مقیاسی جریمه صورت گرفته است.

– در پایان این نشست، بهمن عشقی، دبیر کل اتاق تهران، با اشاره به اینکه اتاق تهران از حدود دو سال پیش در پی ایجاد باشگاه اعضا بوده است توضیح داد: مهمترین هدف راه اندازی این باشگاه، تقویت وفاداری است.

بر این اساس، با توجه به امکانات موجود، اتاق تهران در اولین اقدام استفاده از یک کارت معتبر با عنوان ایران کارت را برای اعضای باشگاه انتخاب کردیم که در فرآیند مذاکرات در مورد تولید کارت بازرگان به توافق رسیدیم.

ایران کارت با پشتیبانی موسسه آینده برای اعضای باشگاه ما بازرگان کارت را تولید می کند که مورد استفاده اعضا قرار خواهد گرفت.

عشقی با اشاره به اینکه ایران کارت طلایی به اعضای هیات نمایندگان اعطا می شود و ایران کارت نقره ای به ۱۸ هزار عضو و پرسنل اتاق تعلق می گیرد گفت: با ایران کارت هر گونه پرداختی قابل انجام است و کسانی که سطح طلایی ایران کارت را در اختیار دارند می توانند با امکاناتی که اتاق روی این کارت ارائه می کند، از خدماتی، چون تشریفات ویژه فرودگاه ها، پرواز ماهان، ماهانه یک بار سرویس رایگان رفت و برگشت به فرودگاه

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد