نیوز افیس – تنها پنج روز تا پایان جشنواره «به شانس برنده شدن، بله بگو» موسسه ملی ایران و قرعه کشی جایزه ویژه یک دستگاه خودروی ۲۰۶ زمان باقی است. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه ملی ایران، جشنواره به شانس برنده شدن، […]

نیوز افیس –

تنها پنج روز تا پایان جشنواره «به شانس برنده شدن، بله بگو» موسسه ملی ایران و قرعه کشی جایزه ویژه یک دستگاه خودروی ۲۰۶ زمان باقی است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه ملی ایران، جشنواره به شانس برنده شدن، بله بگو از اول دی ماه آغاز شده است و تا ۳۰ بهمن ماه ادامه دارد.

یک دستگاه خودروی ۲۰۶ و نیز چهار عدد گوشی آیفون X، هشت عدد گوشی آیفون ۸ و ۱۶ عدد ساعت هوشمند از جوایز این جشنواره برای کسانی است که خبر رسان بله را نصب کنند.

برای بهره مندی از جایزه ویژه خودروی ۲۰۶ این جشنواره در ۳۰ بهمن ماه، افراد علاوه بر نصب این اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود باید حداقل ۱۰ نفر را به نصب آن دعوت کنند و به ازای هر ۱۰ نصب بله، شانس شرکت کننده در قرعه کشی افزایش می یابد.

قرعه کشی ساعت هوشمند نیز هر دو هفته یک بار برگزار می شود و در هر مرحله ۴ عدد ساعت به برندگان تعلق می گیرد.

برای شرکت در این بخش از قرعه کشی علاوه بر نصب اپلیکیشن بله روی تلفن همراه، باید این اپلیکشین تا پایان مدت زمان قرعه کشی یعنی ۳۰ بهمن ماه روی تلفن همراه باقی بماند تا شرکت کنندگان هر دو هفته یک بار، شانس بردن یک ساعت هوشمند را داشته باشند.

قرعه کشی آیفون ۸ هم هر دو هفته یک بار برای ۲ دستگاه گوشی برگزار می شود و شرایط شرکت در آن نیز نصب بله و معرفی و عضویت پنج نفر در این ا

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: استان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد