نیوز افیس – در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم بیش از ۸۵ هزار نفر تاکنون نام نویسی کردند و استان اصفهان با ۱۲ هزار نفر شرکت کننده در صدر قرار دارد. – : نام نویسی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۱۸ آذرماه آغاز شد که تا امروز ۲۳ دی ماه […]

نیوز افیس –

در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم بیش از ۸۵ هزار نفر تاکنون نام نویسی کردند و استان اصفهان با ۱۲ هزار نفر شرکت کننده در صدر قرار دارد.

– : نام نویسی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۱۸ آذرماه آغاز شد که تا امروز ۲۳ دی ماه بیش از ۸۵ هزار نفر در این آزمون ثبت نام کردند.

استان های اصفهان با ۱۲ هزار ثبت نام کننده رتبه اول را میان استان های سراسر سرزمین به خود اختصاص داده است و استان های کرمانشاه و تهران به ترتیب در رتبه دوم و سوم قرار گرفته اند.

همچنین مؤسسه امیرالمؤمنین کاشان در صدر موسسات قرآنی سراسر سرزمین در تعداد ثبت نام کنندگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم قرار دارد.

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم پنجشنبه ۱۰ اسفندماه سال جاری با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت ارشاد و سازمان اوقاف و امورخیریه در سراسر سرزمین برگزار می شود.

کلید واژه ها: آزمون سراسریآزمونقرآناستانثبت ناماصفهانسرزمینسازمان اوقافرتبهکرمانشاهبرگزارکاشاناوقافارشادامروزتهرانقرآنی

سایت خبری نیوز افیس
منبع :سایت خبری شمس

دسته بندی: اخبار شهرستان مبارکه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد