نیوز افیس – نیوزافیس – پلیس منطقه وست میدلندز شامگاه سه شنبه از وقوع انفجار در یک سالن تئاتر در مرکز شهر بیرمنگام خبر داد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، پلیس اعلام کرد که بر اساس تحقیقات اولیه، این حادثه براثر بروز نقص فنی در محوطه اداری سالن تئاتر به وجود […]

نیوز افیس –

نیوزافیس – پلیس منطقه وست میدلندز شامگاه سه شنبه از وقوع انفجار در یک سالن تئاتر در مرکز شهر بیرمنگام خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، پلیس اعلام کرد که بر اساس تحقیقات اولیه، این حادثه براثر بروز نقص فنی در محوطه اداری سالن تئاتر به وجود آمده است.

اداره آتش نشانی منطقه وست میدلندز و نیروهای امدادگر نیز در محل حادثه حضور دارند.

تاکنون گزارشی مبنی بر تلفات ناشی از این حادثه منتشرنشده بااین حال منابع محلی می گویند که پلیس خیابان های اطراف را مسدود کرده و از عابران می خواهد نزدیک محل حادثه نشوند.

تصاویر منتشرشده در فضای مجازی حاکی از حضور گسترده مأموران پلیس در محل حادثه است.

پلیس در اقدامی پیشگیرانه در نزدیکی سایر سالن های سینمای شهر مستقرشده است.

انگلیس سال گذشته صحنه ۵ حمله تروریستی بود که در پی آن ها ده ها تن کشته شدند و سطح هشدار امنیتی افزایش یافت.

سطح هشدار تروریستی در انگلیس از آگوست سال ۲۰۱۴ میلادی و همزمان با مشارکت این سرزمین در حملات هوایی علیه داعش در عراق به سطح شدید ( سطح چهار از مجموع پنج سطح ) افزایش یافته بود که به این معنا است حمله تروریستی در این سرزمین به شدت محتمل است.

در صورتی که اوضاع امنیتی جزیره به بدترین حالت خود برسد، سطح هشدار امنیتی به سطح بحرانی می رسد و این بدان معناست که وقوع یک حمله قریب الوقوع تروریستی انتظار می رود.

کلید واژه ها: حمله تروریستیحادثهپلیسسالنتئاترهشدارحملهافزایشانفجارسال ۲۰۱۴ میلادیانگلیسگزارشنیوزافیسمنطقهفضای مجازیآتش نشانیسرزمینانتظارخیابانسال ۲۰۱۴اداریمجازیهواییصورتیادارهجزیرهعراقداعششنبه

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: حوادث برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد