نیوز افیس – اندیشکده راهبردی تبیین در چند تحلیل کوتاه نسبت به تبیین بیانات رهبر انقلاب در دیدار مردم قم (۱۹ دی)، اقدام کرده است. – مثلث آمریکا و صهیونیست ها، عربستان و منافقین علیه ملت، ایران و اسلام اندیشکده راهبردی تبیین در چند تحلیل کوتاه نسبت به تبیین بیانات رهبر انقلاب در دیدار مردم […]

نیوز افیس –

اندیشکده راهبردی تبیین در چند تحلیل کوتاه نسبت به تبیین بیانات رهبر انقلاب در دیدار مردم قم (۱۹ دی)، اقدام کرده است.

– مثلث آمریکا و صهیونیست ها، عربستان و منافقین علیه ملت، ایران و اسلام اندیشکده راهبردی تبیین در چند تحلیل کوتاه نسبت به تبیین بیانات رهبر انقلاب در دیدار مردم قم (۱۹ دی)، اقدام کرده است.

ریشه های مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران مقام معظم رهبری مدظله العالی در دیدار امروز خود با مردم قم، با اشاره به سخنان مقامات آمریکایی در مورد جایگاه مردم در ایران، نظام سیاستمداری و حکومتی ایران را برآمده از اراده مردم دانسته و عامل استمرار آن را تکیه بر پایه مردمی معرفی کردند.

نظام جمهوری اسلامی در طول نزدیک به چهار دهه از حیات خود، همواره از نیروی مردمی برای انجام کارویژه های خود، خصوصاً تأمین امنیت بهره برده است.

تحلیل و ارزیابی ۱-برآمدن از مضمون مردم و نیز درصحنه نگه داشتن مردم، ویژگی ممتاز جمهوری اسلامی است که باعث می شود آن را در برابر نقشه ها و دخالت های بیرونی دشمنان، مصون سازد.

نمونه اخیر این مسئله حضور گسترده مردم در محکومیت اقدام دلایل داخلی و خارجی برای ایجاد آشوب در سرزمین بود.

۲-به عامل اهمیت پشتوانه و ریشه مردمی نظام اسلامی، عمده تمرکز دشمنان ایران و اسلام، بر قطع این ریشه، قرار دارد.

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد