نیوز افیس –     تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱ گزارشگر : شهاب دارابیان     نشست یکشنبه‌های بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان عصر امروز باحضور غلامرضا طریقی در ساختمان بنیاد برگزار می‌شود.   به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، یکشنبه‌های شعر، عنوان برنامه عصرگاهی یکشنبه‌هاست که عموماً به شکل […]

نیوز افیس –

 

 

تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱

گزارشگر : شهاب دارابیان

 

 

نشست یکشنبه‌های بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان عصر امروز باحضور غلامرضا طریقی در ساختمان بنیاد برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، یکشنبه‌های شعر، عنوان برنامه عصرگاهی یکشنبه‌هاست که عموماً به شکل کارگاهی و مخاطب‌محور از سوی معاونت شعر بنیاد طراحی و اجرا می‌شود. در همین راستا جلسه چهارم این ماه بنیاد از ساعت ۱۶ امروز (یکشنبه ۲۴ دی‌ماه)‌ در بنیاد شعر و ادبیات داستانی برگزار می‌شود.
 
در توضیح این جلسه باید گفت جلسات یکشنبه چهارم هر ماه، «داستان شعر» نام دارد که غلامرضا طریقی، سردبیر پایگاه نقد شعر، آن را اداره می‌کند. طریقی در این جلسات به آسیب‌شناسی و بررسی خدمت‌ها و خیانت‌های دنیای مجازی به شعر می‌پردازد.

 در این جلسه طریقی علاوه بر بحث درباره آسیب‌شناسی به نقد شعر شاعران حاضر در جلسه می‌پردازد.

علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند در زمان مشخص شده به بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان به نشانی خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، کوچه اعرابی ۵، پلاک ۶ طبقه اول مراجعه کنند.

 

 

 

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: ibna

دسته بندی: کتاب برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد