نیوز افیس – با انتصاب «رسول سراییان» به عنوان رییس سازمان فناوری اطلاعات و معاون وزیر ارتباطات، صندلی مدیرعاملی شرکت مخابرات ایران خالی مانده و در طی روزهای اخیر حدس و گمان های زیادی پیرامون آینده این منصب زده می شد. – کپی شد با انتصاب رسول سراییان به عنوان رییس سازمان فناوری اطلاعات و […]

نیوز افیس –

با انتصاب «رسول سراییان» به عنوان رییس سازمان فناوری اطلاعات و معاون وزیر ارتباطات، صندلی مدیرعاملی شرکت مخابرات ایران خالی مانده و در طی روزهای اخیر حدس و گمان های زیادی پیرامون آینده این منصب زده می شد.

– کپی شد با انتصاب رسول سراییان به عنوان رییس سازمان فناوری اطلاعات و معاون وزیر ارتباطات، صندلی مدیرعاملی شرکت مخابرات ایران خالی مانده و در طی روزهای اخیر حدس و گمان های زیادی پیرامون آینده این منصب زده می شد.

با این حال امروز هیات مدیره شرکت مخابرات ایران سید مجید صدری را به عنوان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران انتخاب و معرفی کردند.

همچنین اعضای هیات مدیره جدید شرکت مخابرات ایران نیز معرفی شدند که مهدی صفری، حمیدرضا رفیعی و محمد شهسواری به نمایندگی از شرکت توسعه اعتماد مبین و ساسان جباری ایزدی و ابراهیم یافتیان به نمایندگی از دولت به عضویت هیات مدیره شرکت مخابرات ایران منصوب شدند.

گفتنیست در این بین ریاست هیات مدیره را نیز مهدی صفری بر عهده دارد.

سید مجید صدری در شهریور ماه سال ۹۲ به عنوان مدیرعامل سومین اپراتور تلفن همراه منصوب شد و در کارنامه وی، مدیرکلی مشترکین و متقاضیان دیتا در شرکت دیتا، مشاور رییس مرکز تحقیقات مخابرات ایران، مشاور مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، مشاور ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتب

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: فناوری اطلاعات برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد