نیوز افیس – به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ جلسه نشست هم اندیشی بزرگان و ریش سفیدان طوایف با حضور فرماندار، دادستان، رئیس دادگستری، فرماندهان نظامی و انتظامی و معتمدین و ریش سفیدان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان هیرمند برگزار شد. محمد علی پیری فرماندار شهرستان در این جلسه گفت: معتمدین، ریش سفیدان […]

نیوز افیس –

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ جلسه نشست هم اندیشی بزرگان و ریش سفیدان طوایف با حضور فرماندار، دادستان، رئیس دادگستری، فرماندهان نظامی و انتظامی و معتمدین و ریش سفیدان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان هیرمند برگزار شد.

محمد علی پیری فرماندار شهرستان در این جلسه گفت: معتمدین، ریش سفیدان و بزرگان طوایف با همکاری و همراهی خود با مجموعه نیروی انتظامی و نظامی می توانید برای حفظ امنیت و آسایش مردم نقش ایفا کنند.

فرماندار شهرستان هیرمند بیان داشت: بر اساس قانون حفظ برقراری نظم،امنیت و آرامش مردم در جامعه با ناجا می باشد، و امنیت امروز جامعه اسلامی ایران حاصل رنج و زحمات و تلاش نیروهای انتظامی می باشد.

وی ادامه داد: در کنار نیروهای انتظامی برای حفظ امنیت و آرامش مردم نیروهای نظامی یعنی مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی، سربازان گمنام امام زمان(عج) و دستگاه قضایی با تعامل و همراهی یکدیگر برای حفظ این امنیت تلاش می کنند.

پیری اظهار داشت: براساس نگاه بلندی که مجموعه ناجا و برگرفته از فرمایشات و رهنمود های مقام معظم رهبری در بحث امنیت داشته ، نیروی انتظامی تامین امنیت را مردم پایه و مردم محور قرار داده است.

فرماندار شهرستان هیرمند بیان کرد: بر همین اساس نیروی انتظامی برای تحقق امنیت از سرمایه مدنی یعنی شما ریش سفیدان و بزرگان طوایف استفاده کرده است، پس نقش ریش سفیدان و بزرگان طوایف برای حفظ امنیت و آرامش مردم بسیار مهم می باشد.

وی با بیان اینکه در سراسر مرزهای سرزمین جمهوری اسلامی ایران حفظ امنیت بر عهده نیروی های ناجا می باشد، افزود: همان طور که می دانید پاسداری و نگهبانی از مرزهای سرزمین بر عهده مجموعه مرزبانی می باشد، و تا به امروز هم با اقتدار و استواری از مرزهای سرزمین دفاع و پاسداری کرده اند، تا مردم جمهوری اسلامی ایران در امنیت و آرامش کامل زندگی کنند.

 

پایان خبر/

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد