نیوز افیس – به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ پس از انتشار خبر دانش آموزان محروم ترین استان سرزمین در حسرت قطره ای آب ، که به مسائل بی آبی در یکی از مدارس روستای قرقری شهرستان هیرمند پرداخته بود مدیر آموزش و پرورش در این خصوص واکنش نشان داده است. دکتر حمید سارانی مدیر […]

نیوز افیس –

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ پس از انتشار خبر دانش آموزان محروم ترین استان سرزمین در حسرت قطره ای آب ، که به مسائل بی آبی در یکی از مدارس روستای قرقری شهرستان هیرمند پرداخته بود مدیر آموزش و پرورش در این خصوص واکنش نشان داده است.

دکتر حمید سارانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند بیان داشت: مدرسه محمد تقی داورپناه بخش قرقری شهرستان هیرمند فقط در یک روز مشکل آب داشته است.

وی افزود: تانکر ذخیره آب ؛ برای این مدرسه هم اکنون ارسال شده است تا هنگام قطعی آب دانش اموزان مشکل آب نداشته باشند.

سارانی خاطرنشان کرد: مشکل آب در قرقری مختص مدارس نیست و به طور کل تمام مردم این منطقه با قطعی آب شرب رو به رو هستند.

وی خاطرنشان کرد: رفاه و آسایش دانش آموزان یکی از الویت های آموزش و پرورش شهرستان هیرمند است، لذا دانش آموزی نباید در مدارس این شهرستان از کمبود امکانات رنج ببرند و کاستی های مدارس با توجه به گزارشات همکاران رفع و قابل پیگیری خواهد بود.

بخش قرقری شهرستان هیرمند در شمال استان سیستان و بولچشتان قرار دارد که همواره مردم این منطقه با مشکل آب شرب در تابستان رو به رو هستند، مصرف بالای آب در تابستان و همچنین عدم لوله گذاری های استاندارد در مسیر باعث کم آبی مردم قرقری است.

 

 

پایان خبر/

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد