نیوز افیس – مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) بعد از دوازده سال تغییر پیدا کرد و «حمید فرنگ» جایگزین مدیر پیشین این شرکت یعنی «وحید صدوقی» شد. – مدیریت دو سال از سالهای آغازین فعالیت رایتل برعهده حمید فرنگ بوده است رایتل در آن زمان می بایست سیم کارت های خود را تا […]

نیوز افیس –

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) بعد از دوازده سال تغییر پیدا کرد و «حمید فرنگ» جایگزین مدیر پیشین این شرکت یعنی «وحید صدوقی» شد.

– مدیریت دو سال از سالهای آغازین فعالیت رایتل برعهده حمید فرنگ بوده است رایتل در آن زمان می بایست سیم کارت های خود را تا خرداد ۹۰ به بازار عرضه می کرد و وقفه در این عرضه می توانست باعث لغو مجوز آن شود، ضمن اینکه انحصار سرعت ۳G در آن زمان در دستان این شرکت بود و با مدیریت حمید فرنگ طی سال های خرداد ۱۳۹۰ تا فروردین ۱۳۹۲ سال های اولیه فعالیت رایتل آغاز شد.

نخستین سیم کارت ها با وقفه ای ۱۵ ماهه و در دی ماه ۹۰ عرضه شدند و هنگام برکناری حمید فرنگ، همچنان انحصار نسل سوم تارکده در دستان رایتل بود، پس از برکناری وی شایعاتی پیرامون عامل این برکناری از سوی جناح هایی خاص طرفدار دولت مطرح شد که وی آنها را غیرواقعی توصیف کرده و رد کرده بود.

مجوز دسترسی ها و فعالیت های شرکت بهارتل شرکت بهار ارتباط گستر (بهارتل) نماینده انحصاری نرم افزارهای ماینا و Sunbird در ایران، دارنده موافقت اصولی MVNO (مجوز اپراتور مجازی تلفن همراه) و پروانه Servco (هر گونه خدمت ارتباطی، انتقال داده و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده به مشترک بر بستر شبکه در چارچوب قوانین و مقررات جاری سرزمین) از سازمان تنظیم مقررات و عرضه

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: فناوری اطلاعات برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد