نیوز افیس – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبر فوری؛ عموم هموطنان می توانن – موسسه سینا به منظور ترویج فرهنگ بانکداری الکترونیک، مسابقه عکاسی موسسه همراه من را برگزار می کند. به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبر فوری”؛ عموم هموطنان می توانند با نصب و فعالسازی آخرین نسخه همراه موسسه […]

نیوز افیس –

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبر فوری؛ عموم هموطنان می توانن – موسسه سینا به منظور ترویج فرهنگ بانکداری الکترونیک، مسابقه عکاسی موسسه همراه من را برگزار می کند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبر فوری”؛ عموم هموطنان می توانند با نصب و فعالسازی آخرین نسخه همراه موسسه سینا تا تاریخ ۱۲ بهمن ماه در مسابقه عکاسی موسسه همراه من شرکت کرده و برنده یک دستگاه تلفن همراه هوشمند آیفون و جوایز ارزنده دیگر شوند.

بر اساس این گزارش، کافی است نرم افزار همراه موسسه سینا را نصب و اجرا کنید و با چیدمان میز کار و یا تحصیل خود با محوریت همراه موسسه سینا تصویر بگیرید و تصاویر را با هشتگ #بانک_سینا و #بانک_همراه_من در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و دو نفر از دوستانتان را برروی تصویر بارگذاری شده تگ کنید.

قوانین و مراحل شرکت در مسابقه: ۱- رعایت شئونات ایرانی اسلامی در تصاویر بارگذاری شده ۲-نصب و فعالسازی همراه موسسه ۳-عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام موسسه سینا ۴- استفاده از هشتگ های ذکر شده جهت شرکت در قرعه کشی ۵- تگ کردن دو نفر از دوستان و آشنایان بر روی تصویر شرکت داده شده در مسابقه ۶- عمومی بودن (Public) حساب کاربری اینستاگرام جهت شرکت در قرعه کشی جوایز: ۱ دستگاه تلفن همراه هوشمند آیفون ۵ هدیه صنایع دستی ۱۵ عدد پاوربانک برای دریافت نسخه همراه موسسه سینا اینجا را کلیک نمایید.

منبع:روابط عمومی موسسه سینا
کلید واژه ها: موسسههمراهسینااینستاگراممسابقهمسابقه عکاسیتلفن همراهقرعه کشیگزارشهوشمندتصاویرحساب کاربریآیفونعکاسیتصویرصنایع دستینرم افزارتلفنقوانینچیدمانبرگزارایرانیاسلامیجایزهتحصیلفرهنگتاریخصفحههدیه

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: وب سایت عصر هامون

دسته بندی: فناوری اطلاعات برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد