نیوز افیس –   غرفه ملی ایران آغاز به کار کرد   تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱     شهرام نیا در افتتاحیه غرفه ملی ایران گفت: معرفی کتاب ایرانی در بازار جهانی روزنه امید پررنگی است که استمرار آن به مشکلات نشر کمک می کند.   به گزارش خبرنگار اعزامی […]

نیوز افیس –

 

غرفه ملی ایران آغاز به کار کرد

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱

 

 

شهرام نیا در افتتاحیه غرفه ملی ایران گفت: معرفی کتاب ایرانی در بازار جهانی روزنه امید پررنگی است که استمرار آن به مشکلات نشر کمک می کند.

معرفی کتاب ایرانی در بازار جهانی به مشکلات نشر کمک می کند

 

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به فرانکفورت، غرفه ملی ایران، عصر امروز، یکشنبه ١٩ مهر ماه در نمایشگاه بین المللی فرانکفورت آغاز به کار کرد.

امیرمسعود شهرام نیا، مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی گفت: از سال ١٣٩٢ بنای جدیدی گذاشته شد و تلاش شد غرفه به شکل ملی دربیاید.

وی افزود: حضور به شکل غرفه ملی نشان دهنده بضاعت ماست در معرفی صنعت نشر حضوری موفق داشتیم و باید تجربه کسب کنیم تا به کنوانسیون برن بپیوندیم.

گرنت پدیده کمی نیست و محدودیت موضوعی ندارد و با حمایت مالی می تواند به سمت پیشرفت حرکت کند.

ما دخالتی در کار ناشران و تشکل ها نمی کنیم و جز پشتیبانی و حمایت کاری انجام نمی دهیم.

محمود اموزگار  رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان در این نشستگفت: با روی کار آمدن دولت یازدهم در نمایشگاه حضوری موفق داشتیم. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش هایی از غرفه را در اختیار وزارت صنعت قرار داده است.

در این پنج سال اگر بخواهیم جمع بندی داشته باشیم رو به جلو حرکت کرده ایم و با بهره مندی از دانش و تجربه  توانستیم مسیر را هموار کنیم.

وی افزود : در بحث کپی رایت وقتی شمارگان کتاب را می بینند که پایین است اروپایی ها رغبت نشان نمی دهند و به سمت کتاب نمی آیند.

این خبر تکمیل می شود.

 

 

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: ibna

دسته بندی: کتاب برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد