نیوز افیس –     تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱ , مترجم : محمد حسن لو     انتشارات ملی چین، ناشر دومین کتاب شی جین‌ پینگ، رئیس‌جمهور جمهوری خلق چین از استقبال خوب صوت گرفته از این اثر خبر داده و اعلام کرده که تا به امروز بیش از ۱۰ […]

نیوز افیس –

 

 

تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱

, مترجم : محمد حسن لو

 

 

انتشارات ملی چین، ناشر دومین کتاب شی جین‌ پینگ، رئیس‌جمهور جمهوری خلق چین از استقبال خوب صوت گرفته از این اثر خبر داده و اعلام کرده که تا به امروز بیش از ۱۰ میلیون نسخه از این اثر به فروش رفته است.

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از شین‌هوا، جدیدترین کتاب شی جین‌ پینگ، رئیس‌جمهور جمهوری خلق چین که در ماه نوامبر (آبان ماه) امسال منتشر شده بود، تاکنون بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروخته است. عنوان اصلی دومین کتاب آقای رئیس‌جمهور «شی جین پینگ: حکومت چین» نام دارد، که به دو زبان چینی و انگلیسی روانه بازار کتاب شده است.

این کتاب که توسط دسته انتشارات ملی چین (CIPG) چاپ شده، افکار و اعتقادات شی جین‌ پینگ، درباره اداره حکومت و دولت را دربرمی‌گیرد. این کتاب هفده فصلی؛ سخنرانی‌های، مکالمات، نامه‌ها و ۲۹ تصویر از رهبر چین میان سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ را شامل می‌شود.

ناشر کتاب اعلام کرده که امیدوار است با این کتاب سایر کشورهای جهان بتوانند بیشتر از گذشته با رهبر چین آشنایی پیدا کنند. قرار است ترجمه‌های بیشتری به زبان‌های مختلف از این کتاب به زودی منتشر شود. 

 

 

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: ibna

دسته بندی: کتاب برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد