نیوز افیس –     تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸     موسسه فرهنگی تسنیم افغانستان با همکاری انجمن حامی، نشست‌ نقدوبررسی مجموعه داستانی از شهره قائم مقامی را با حضور جمعی از نویسندگان ایران و افغانستان برگزار می‌کند.   به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نشست نقدوبررسی مجموعه داستان […]

نیوز افیس –

 

 

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸

 

 

موسسه فرهنگی تسنیم افغانستان با همکاری انجمن حامی، نشست‌ نقدوبررسی مجموعه داستانی از شهره قائم مقامی را با حضور جمعی از نویسندگان ایران و افغانستان برگزار می‌کند.

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نشست نقدوبررسی مجموعه داستان «رازهایی که هنوز قصه‌اند» در موسسه حامی برگزار می‌شود.

این نشست با همکاری موسسه فرهنگی تسنیم افغانستان و انجمن حامی؛ انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده برگزار می‌شود. در این نشست، الیاس کاتب، الهام قهرمانی، زهرا هاشمی، اسماعیل نجفی و محبوبه خرمی به عنوان منتقد حضور دارند و به معرفی و بررسی اثر خواهند پرداخت.

نشست بازخوانی و نقد مجموعه داستان «رازهایی که هنوز قصه‌اند»  نوشته شهره قائم‌مقامی پنج‌شنبه ۳اسفند از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۵ در محل انجمن حامی واقع در خیابان کریم‌خان، سپند شرقی، پلاک ۲۰، ساختمان ۳۲ واحد ۳ برگزار خواهد شد.

 

 

 

سایت خبری نیوز افیس
منبع کلی سایت: ibna

دسته بندی: کتاب برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد