نیوز افیس – به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت سرزمین امروز اعلام کرد: در جلسه امروز هیأت دولت که به ریاست حسن روحانی برگزار شد، گزینه‌های پیشنهادی وزارت سرزمین برای تصدی مسؤولیت استانداری‌های آذربایجان غربی، کردستان، گلستان و مرکزی معرفی و با تصویب هیأت وزیران، برای این مسؤولیت انتخاب شدند. […]

نیوز افیس –

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت سرزمین امروز اعلام کرد: در جلسه امروز هیأت دولت که به ریاست حسن روحانی برگزار شد، گزینه‌های پیشنهادی وزارت سرزمین برای تصدی مسؤولیت استانداری‌های آذربایجان غربی، کردستان، گلستان و مرکزی معرفی و با تصویب هیأت وزیران، برای این مسؤولیت انتخاب شدند.

بر این اساس محمدمهدی شهریاری به عنوان استاندار آذربایجان غربی، بهمن مرادنیا به عنوان استاندار کردستان، سید مناف هاشمی به عنوان استاندار گلستان و سید علی آقازاده به عنوان استاندار مرکزی تعیین شده‌اند و با تعیین ۴ استاندار جدید در جلسه امروز هیأت وزیران، از ابتدای دولت دوازدهم تا کنون استانداران ۱۷ استان تغییر کردند.

برخی رسانه‌ها شب گذشته از انتخاب استاندار اصفهان در جلسه امروز هیأت دولت خبر داده بودند که با اعلام سخنگوی دولت در مورد استان‌هایی که امروز استاندارشان را شناختند، این گمانه‌زنی‌ها به وقوع نپیوست.

این رسانه‌ها گزینه‌هایی را مطرح کرده بودند که پس از پیگیری خبرنگار فارس، تا این لحظه این افراد از انتخاب شدنشان به عنوان استاندار اصفهان اظهار بی‌اطلاعی کردند.

به گزارش فارس، در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ بود که رسول زرگرپور با نظر هیأت دولت به عنوان استاندار اصفهان در دولت یازدهم معرفی شد.

سایت خبری نیوز افیس
منبع :سایت خبری شمس
منبع۲ :سایت خبری شمیم میهن

دسته بندی: اخبار شهرستان مبارکه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد