نیوز افیس – هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه های برتر قرآنی دانشجویان، با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش آفرینی در حوزه پژوهش های دینی و قرآنی برگزار می شود. – هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه های برتر قرآنی دانشجویان برگزار می شود هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه های برتر قرآنی دانشجویان، […]

نیوز افیس –

هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه های برتر قرآنی دانشجویان، با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش آفرینی در حوزه پژوهش های دینی و قرآنی برگزار می شود.

– هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه های برتر قرآنی دانشجویان برگزار می شود هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه های برتر قرآنی دانشجویان، با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش آفرینی در حوزه پژوهش های دینی و قرآنی برگزار می شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دسته دانشگاه خبرگزاری فارس” هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه های برتر قرآنی دانشجویان، در فضای بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش آفرینی در حوزه پژوهش های دینی و قرآنی برگزار می شود.

بر این اساس اداره کل فرهنگی و مدنی وزارت علوم از معاونت فرهنگی دانشگاه ها خواسته است تا اقدامات مناسب جهت اطلاع رسانی گسترده جشنواره، به کلیه دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی مرتبط، به ویژه دسته های علوم قرآن و حدیث و دسته های معارف اسلامی انجام دهند.

لازم به ذکر است در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد پایان نامه های مطالعات بین رشته ای مرتبط با قرآن و عترت، آثار ارسالی به صورت ویژه داوری و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

دانشجویان علاقمند می توانند پایان نامه های لیسانس ارشد و دکتری خود را که طی یک سال اخیر دفاع شده است حداکثر تا تاریخ ۱۵/‏۰۲/‏۱۳۹۷‬در قالب فایل الکترونیکی از طریق آدر الکترونیکی دبیرخانه این جشنواره به نشانی uranmsrt.

ir@gmail.

com ارسال کنند.

پایان خبر/ http://fna.

ir/a3x8fu
کلید واژه ها: دانشجویانپایان نامهجشنوارهقرآنقرآنیبرگزارنامهنمایشگاه بین المللی قرآن کریمدانشگاهوزارت علومانگیزهفرهنگینمایشگاه بین المللیتشویقلیسانس ارشدعلوماطلاع رسانیوزارتادارهبین المللینمایشگاهخبرگزاریصورتخبرنگارتحصیلاتمدنیاسلامیگزارشدکتریاطلاع

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: خواندنی ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد