نیوز افیس – معاون سیاستمداری وزیر سرزمین گفت: اجرایی شدن دقیق و مسؤولانه این منشور توسط استانداری ها، فصل نوینی در تاریخ سیاست ورزی حزبی در تاریخ انقلاب اسلامی خواهد بود. به گزارش نیوزافیس؛ دکتر اسماعیل جبارزاده، معاون سیاستمداری وزارت سرزمین روز سه شنبه از تدوین بخشنامه ای خبرداد که استانداران سراسر سرزمین را ملزم […]

نیوز افیس –

معاون سیاستمداری وزیر سرزمین گفت: اجرایی شدن دقیق و مسؤولانه این منشور توسط استانداری ها، فصل نوینی در تاریخ سیاست ورزی حزبی در تاریخ انقلاب اسلامی خواهد بود.

به گزارش نیوزافیس؛ دکتر اسماعیل جبارزاده، معاون سیاستمداری وزارت سرزمین روز سه شنبه از تدوین بخشنامه ای خبرداد که استانداران سراسر سرزمین را ملزم به زمینه سازی برای گفت وگوی سیاستمداری بین دولت و ملت و جریان های مختلف سیاستمداری و صنفی می کند.


وی با بیان این مطلب که عزم دولت دوازدهم و فرد رئیس جمهوری ایجاد فضای وفاق و گفت و گوی سیاستمداری در سطح ملی است، افزود: پیرو دستور وزیر سرزمین، در راستای تحقق این امر مهم جلسات متعددی با حضور صاحب نظران جهت تدوین این منشور تشکیل شده و به زودی در قالب بخشنامه ای به استانداران سراسر سرزمین ابلاغ خواهد شد.


وی با اشاره به این که امروز بیش از هر دوره دیگر فضای سیاستمداری سرزمین محتاج مفاهمه و گفت وگو بین سلایق مختلف فکری است، بر نقش احزاب سیاستمداری و مجامع صنفی تاکید ورزیده و ابلاغ این منشور را مقدمه ای برای برجسته سازی نقش تحزّب در سرزمین و گامی به جلو در مسیر توسعه سیاستمداری دانست.


معاون سیاستمداری وزیر سرزمین افزود: اجرایی شدن دقیق و مسؤولانه این منشور توسط استانداری ها، فصل نوینی در تاریخ سیاست ورزی حزبی در تاریخ انقلاب اسلامی خواهد بود.

پایان خبر

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: بین الملل برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد