نیوز افیس – در بیانیه مطبوعاتی مرکز ارتباط بین المللی وابسته به وزارت فرهنگ و رسانه در این سرزمین آمده است: این برای نخستین بار در تاریخ عربستان است که دادستانی کل خواهان ایجاد مشاغلی برای زنان شده است. – دادستانی کل عربستان اعلام کرد که برای زنان عربستانی دارای مدرک لیسانس شغل هایی در […]

نیوز افیس –

در بیانیه مطبوعاتی مرکز ارتباط بین المللی وابسته به وزارت فرهنگ و رسانه در این سرزمین آمده است: این برای نخستین بار در تاریخ عربستان است که دادستانی کل خواهان ایجاد مشاغلی برای زنان شده است.

– دادستانی کل عربستان اعلام کرد که برای زنان عربستانی دارای مدرک لیسانس شغل هایی در دادستانی کل ایجاد شده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، به نقل از روزنامه القدس العربی، در بیانیه مطبوعاتی مرکز ارتباط بین المللی وابسته به وزارت فرهنگ و رسانه در این سرزمین آمده است: این برای نخستین بار در تاریخ عربستان است که دادستانی کل خواهان ایجاد مشاغلی برای زنان شده است.

دادستانی کل عربستان از زنانی که مایل به استخدام در این شغل ها هستند دعوت کرده که به سایت دادستانی کل رفته و درخواست خود را ثبت کنند.

عربستان اقدامات زیادی برای کاهش میزان بیکاری زنان اتخاذ کرده که میزان بیکاری را از ۳۴٫

۵ درصد در پایان سال ۲۰۱۶ به ۳۲٫

۷ درصد در پایان سه ماه آخر ۲۰۱۷ کاهش داد.

پادشاه عربستان سپتامبر گذشته نیز دستور اجازه رانندگی زنان را صادر کرد.

کلید واژه ها: عربستانزنانوزارت فرهنگبین المللینخستیناستخدامپادشاه عربستانبیانیهبیکاریرانندگی زنانمیزانرسانهفرهنگتاریخوزارتسرزمینکاهشدرصدرانندگیروزنامهگزارشهایی

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: خواندنی ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد