نیوز افیس – کانون فرهنگی هنری حجت بن الحسن (عج) روستای بادجان شهر فریدن به منظور تکریم پرچم جمهوری اسلام ایران، تعدادی از این پرچم را میان نمازگزاران به منظور نصب بر سر در منازلشان توزیع کرد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان”، این اقدام […]

نیوز افیس –

کانون فرهنگی هنری حجت بن الحسن (عج) روستای بادجان شهر فریدن به منظور تکریم پرچم جمهوری اسلام ایران، تعدادی از این پرچم را میان نمازگزاران به منظور نصب بر سر در منازلشان توزیع کرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان”، این اقدام در مراسم بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و همراه با سخنرانی حجت الاسلام مصطفی مروجی؛ امام جماعت مسجد روستای بادجان، انجام گرفت تا گامی در راستای تحقق طرح هر خانه، یک پرچم باشد.

این گزارش می افزاید این اقدام کانون فرهنگی هنری حجت بن الحسن (عج) روستای بادجان در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری که در ایام سالگرد پیروزی انقلاب، سر در هر خانه ای پرچم ایران بزنید و آذین بندی کنید انجام شد.

پایان خبر/۳۹۷
کلید واژه ها: روستایپرچمپرچم ایرانایراناسلاممقام معظم رهبریمراسم بزرگداشتانقلاب اسلامیمسجدفرهنگیگزارشآذین بندیخبرگزاریخانههنریخبرنگارسخنرانیسالگردجمهوریاسلامیرهبریهمراهمراسمتوزیعمساجدمصطفیامام

سایت خبری نیوز افیس
منبع :سایت خبری شمس

دسته بندی: اخبار شهرستان مبارکه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد