نیوز افیس – استخدام شرکت داروسازی گل دارو شرکت داروسازی گل دارو اصفهان استخدام می نماید. ردیف استان مورد نیاز شغل و پست مهارت مورد  نیاز تحصیلات رشته تحصیلی جنسیت و سابقه ۱ اصفهان آموزش و اداری تسلط به سیستم آموزش/ قوانین کار و تامین مدنی/ محاسبه­ کارکرد/ لیسانس . – سایت ایران استخدام در […]

نیوز افیس –

استخدام شرکت داروسازی گل دارو شرکت داروسازی گل دارو اصفهان استخدام می نماید.

ردیف استان مورد نیاز شغل و پست مهارت مورد  نیاز تحصیلات رشته تحصیلی جنسیت و سابقه ۱ اصفهان آموزش و اداری تسلط به سیستم آموزش/ قوانین کار و تامین مدنی/ محاسبه­ کارکرد/ لیسانس .

– سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت.

سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است.

ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

کلید واژه ها: استخدامایران استخدامدارواستخدامیاصفهانآگهیرشته تحصیلیمنتشرایرانآموزشنویسندگانتحصیلاتمدیرانقوانینتاریختامیناستاناداریاخبارصورترشته

سایت خبری نیوز افیس
منبع :سایت خبری شمس

دسته بندی: اخبار شهرستان مبارکه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد