استاندار تهران خبر داد اجرای 160 طرح اقتصاد مقاومتی در استان تهران تا پایان امسال

نیوز افیس – استاندار تهران از اجرای ۱۶۰ طرح اقتصاد مقاومتی در استان تهران تا پایان امسال خبر داد. – اجرای ۱۶۰ طرح اقتصاد مقاومتی در استان تهران تا پایان امسال استاندار تهران از اجرای ۱۶۰ طرح اقتصاد مقاومتی در استان تهران تا پایان امسال خبر داد. به گزارش سایت قطره و به نقل از، […]

نیوز افیس –

استاندار تهران از اجرای ۱۶۰ طرح اقتصاد مقاومتی در استان تهران تا پایان امسال خبر داد.

– اجرای ۱۶۰ طرح اقتصاد مقاومتی در استان تهران تا پایان امسال استاندار تهران از اجرای ۱۶۰ طرح اقتصاد مقاومتی در استان تهران تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل از، محمدحسین مقیمی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که با حضور محمد شریعت مداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و اعضای ستاد برگزار شد، اظهار داشت: استان تهران به عامل موقعیت خاصی که دارد نقش تعیین کننده ای ایفا می کند؛ به طوری که سهم ۴۰ درصد درآمد ناخالص ملی، درصد بالایی از صادرات غیرنفتی، عمده تجارت خارجی سرزمین و صنایع کشاورزی و گردشگری را در اختیار دارد.

وی افزود: سال گذشته ۲۰۶ طرح اقتصاد مقاومتی در استان تهران داشتیم که با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی همه آن ها فعال بودند و امسال هم ۱۶۰ طرح اقتصاد مقاومتی داریم که طی ۹ ماه گذشته از پیشرفت مناسبی برخوردار بوده اند.

استاندار تهران با بیان اینکه در استان تهران به عنوان پایتخت سرزمین با مشکلاتی روبه رو هستیم، تصریح کرد: طرح های بازرگانی بزرگ و فعالیت های جاری از طریق موسسه ها رقم می خورد و محتاج همکاری موسسه ها در اجرا و موفقیت این طرح ها هستیم.

مقیمی ادامه داد: برخی از شهرهای استان تهران با ۹۰۰ هزار نفر جمعیت شهرک صنعتی دولتی ندارند و شهرک های صنعتی خصوصی هم محتاج کمک هستند شهرهای استان با این تعداد جمعیت محتاج تأمین امکانات بیشتر است.

وی به اجرای طرح تکاپو در تهران اشاره کرد و گفت: استان تهران نیز محتاج تسهیلاتی است که به طرح تکاپو تعلق می گیرد.

استاندار تهران در مورد وضعیت واحدهای صنعتی محتاج به وام با توجه به معوقات بانکی توضیحاتی ارائه داد و افزود: ۵۲ پرونده واحدهای صنعتی برای اخذ وام در استان وجود دارد و امیدواریم با توجه به این بخش و حل مشکلات این واحدها در استان تهران بتوانیم نقشی که استان در اقتصاد مقاومتی به عهده دارد، محقق کنیم.

پایان خبر/ج/ http://fna.

ir/a3bdrm نظرات دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد خبر هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد خبر هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
کلید واژه ها: اقتصاد مقاومتیاستان تهراناستانتهراناستاندار تهراناقتصاداستانداروزیر صنعت، معدن و تجارتمنتشرخبرگزاری فارسبرگزاردرصدپیشرفتمشکلاتخبرموسسهمعوقات بانکیجمعیتفارسخبرگزاریهاییمحمدسرزمینکشاورزیگردشگریبازرگانیوب سایتصادراتپایتختموفقیت

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد