نیوز افیس – مراسم اختتامیه اولین جشنواره بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه سینا با عنوان «عاقبت بخیر شوید» با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا، – مراسم اختتامیه اولین جشنواره بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه سینا با عنوان عاقبت بخیر شوید که با هدف توسعه […]

نیوز افیس –

مراسم اختتامیه اولین جشنواره بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه سینا با عنوان «عاقبت بخیر شوید» با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا، – مراسم اختتامیه اولین جشنواره بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه سینا با عنوان عاقبت بخیر شوید که با هدف توسعه فرهنگ بیمه های زندگی، ایجاد انگیزه در شبکه فروش و افزایش فروش بیمه های زندگی از دهم شهریورماه ۱۳۹۶ مصادف با عید سعید قربان آغاز شده بود، با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بیمه سینا، معاونین و مدیران، نمایندگان فروش و همچنین بیمه گذاران منتخب این شرکت در هتل پارسیان اوین برگزار شد.

در این مراسم امین شیرکانی، مدیرعامل بیمه سینا ضمن خوش آمدگویی به بررسی جایگاه بیمه های زندگی در سرزمین ایران پرداخت و گفت: بیمه های مدنی نقش بسیار پررنگی در کشورمان دارند و در مقابل بیمه های تجاری سهم کمی در بازنشستگی و آینده افراد دارند.

در حال حاضر، تنها ۱۴ درصد از ۲۸ هزار میلیارد ریال پرتفوی بیمه های تجاری مربوط به بیمه های زندگی است، اما پیش بینی می شود تاحدود ده سال آینده سهم بیمه عمر و زندگی به ۲۸ هزار میلیارد ریال برسد.

این یعنی ما با بازار بزرگ بیمه های زندگی در ده سال آینده روبه رو هستیم.

امیدوارم که برگزاری چنین جشنواره هایی انگیزه ای ایجاد کند که شبکه فروش با سرعت بیشتری در فروش بیمه های زندگی گام بردارد.

از سوی دیگر، دکتر محمدعلی جمالی، معاون فروش و توسعه بازار بیمه سینا نیز درباره اهداف برگزاری جشنواره عاقبت بخیر شوید ، افزود: این جشنواره با هدف ترغیب نمایندگان برای فعالیت در رشته های زندگی شروع شد و با موفقیت چشم گیر به اتمام رسید.

در این جشنواره ۳۰۰ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته حق بیمه های وصولی را افزایش دادیم که رشد قابل توجهی بود.

همچنین پیش از این تنها ۲۰ درصد نمایندگان ما در حوزه فروش بیمه های زندگی فعال بودند که در حال حاضر به حدود ۸۰ درصد رسیده است.

در این جشنواره ۴۹ شعبه و حدوداً ۹۰۰ نماینده در سراسر سرزمین به رقابت و عرضه بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری سینا پرداختند که در نهایت سه شعبه و هشت نماینده برتر این جشنواره که بیشترین میزان فروش را داشتند، اعلام شدند.

شعبه های برتر در این جشنواره عبارتند از: شعبه شیراز به مدیریت محمدحسین فاتحی نژاد، شعبه بوشهر به مدیریت سجاد مظفری و شعبه اصفهان به مدیریت حمیدرضا نوری.

کلید واژه ها: بیمهجشنوارهسرمایه گذاریزندگیسیناسرمایهمدیرعاملفروشمراسم اختتامیهبرگزاراختتامیهمدیریتدرصدآیندهمدیرهمراسممیلیاردمالیافزایشانگیزهسرزمینافزایش فروشمعاونبازاراولینتوسعهبازنشستگیمادرشبکهپیش بینی

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد